Twitter, Fleets’te Tam Ekran Reklamları Test Ediyor

blank
Twitter, Fleets'te Tam Ekran Reklamları Test Ediyor

İçerik: Twitter, Fleets’te Tam Ekran Reklamları Test Ediyor

Twitter, Fleets’te Tam Ekran Reklamları Test Ediyor:

Twitter, geçen yıl başlattığı Instagram Hikayeleri benzeri özellik Fleets’te reklamları test ediyor. Reklamlar, Twitter’ın Instagram veya Snapchat gibi uygulamalarda yaygın olan tam ekran dikey reklam türünü ilk kez denediğini gösteriyor.

Twitter, markaların, kullanıcıların Instagram veya diğer platformlarda görmeye alışık oldukları içerik türlerini paylaşmalarının bir yolu olarak reklamları faturalandırıyor. Şirket bir blog gönderisinde, “Filo reklamları, markaların yaratıcı olması için bir alandır: sahne arkasına geçin, hesabınızı bir içerik oluşturucunun ele geçirmesini sağlayın veya sıcak bir çekim paylaşın” dedi.

Başlangıç ​​olarak, yeni reklamlar yalnızca “bir avuç reklamveren” tarafından kullanılabilir ve ABD’li Twitter kullanıcılarından oluşan “küçük bir grup” tarafından görülebilir. Ancak şirket, deney iyi giderse Twitter’da başka bir yerde tam ekran reklam biçimini tanıtabileceğini ima etti. Şirket, “Bu içeriğin müşteriler için yalnızca Filo reklamları için değil, aynı zamanda Twitter’da gelecekteki tam ekran biçimleri yinelemeleri için nasıl performans gösterdiğini anlamak istiyoruz” dedi.

Yeni reklamlar, Twitter’ın platformundan para kazanmanın yeni yollarını tanıtmasıyla geldi. CNBC’nin işaret ettiği gibi, şirket, bu test henüz reklam biçiminde mevcut olmasa da, alışveriş yapılabilir tweet’leri denemeye başladı. Ayrıca ayda 3 dolarlık bir “Twitter Blue” abonelik hizmeti ve kullanıcıların sesli sohbetler için bilet satmasına olanak tanıyan biletli Spaces üzerinde çalışıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Fleets’te Tam Ekran Reklamları Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı: Bir şirket sözcüsü, yatırım firması Dragoneer Investment Group …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör