Twitter, Herkese Açık Doğrulama Onayına Devam Ediyor

blank
Twitter, Herkese Açık Doğrulama Onayına Devam Ediyor

İçerik: Twitter, Herkese Açık Doğrulama Onayına Devam Ediyor

Twitter, Herkese Açık Doğrulama Onayına Devam Ediyor:

Twitter’ın stop-start herkese açık doğrulamaları yeniden başladı. Verge, sosyal ağın bir kez daha doğrulama isteklerini kabul ettiğini ve birçok kişiye gıpta edilen mavi rozette bir şans verdiğini belirtiyor. Şirket, halka açık doğrulamayı yıllarca atıl bıraktıktan sonra Mayıs ayında yeniden açtı, ancak taleplerde “yuvarlanmaya” başladıktan yaklaşık bir hafta sonra tekrar kapattı.

İsteklerin ne kadar daha açık kalacağı belli değil, bu nedenle adınızın yanındaki onay işaretinin bir anlamı varsa hızlı davranmak isteyebilirsiniz.

Sadece bir tane alacağınızı varsaymayın. Herkes başvurabilirken, Twitter, sahtekarlar hakkında endişelenme olasılığı daha yüksek olan “etkili kişileri” doğrulamaya odaklanmıştır. Buna hükümet yetkilileri, şirketler, medya, eğlence figürleri, spor şahsiyetleri (eSporlar dahil), aktivistler ve diğer önemli şahsiyetler dahildir. Gelecekte daha fazla doğrulanmış Twitter kullanıcısı görebilirsiniz, ancak yine de nispeten nadir olmaları muhtemeldir.

Twitter kendi hesabından yaptığı açıklamada” İstekler açık! Bu duraklama için üzgünüm –– şimdi mavi rozet arayışınıza geri dönebilirsiniz.” dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Herkese Açık Doğrulama Onayına Devam Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı: Bir şirket sözcüsü, yatırım firması Dragoneer Investment Group …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör