Vizio’nun Yeni Ses Sistemleri, Dolby Atmos ile Ortaklığa Sahip

blank
Vizio'nun Yeni Ses Sistemleri, Dolby Atmos ile Ortaklığa Sahip

İçerik: Vizio’nun Yeni Ses Sistemleri, Dolby Atmos ile Ortaklığa Sahip

Vizio’nun Yeni Ses Sistemleri, Dolby Atmos ile Ortaklığa Sahip:

Yazın yapılacaklar listenizin bir kısmı oturma odanızdaki sesi yükseltmeyi içeriyorsa, Vizio’nun çeşitli ihtiyaçlara uyan birkaç yeni seçeneği vardır. Şirketin dönen Elevate ses çubuğu, iki uydu, kablosuz 8 inçlik bir subwoofer ve yerleşik Chromecast ile birlikte toplam 18 hoparlörle dolu ses serisinin en üstünde yer alıyor. Buradaki ana cazibe, ana soundbar’daki stereo veya 5.1 için öne bakan, ancak Dolby Atmos ve DTS:X için sesi daha yüksek vermek için yukarı doğru dönen kanallardır. Tabii ki, Elevate 1.000 $ (birkaç kez indirimde görmüş olsak da), bu yüzden arkadaşlarınızı etkilemek için önemli miktarda yatırım yapmanız gerekecek.

2020’de Vizio, soundbar hatlarını orta sınıf TV’lerine uyacak şekilde yeniden adlandırdı ve onlara M-Serisi ve V-Serisi etiketleri verdi. Daha pahalı olan M-Serisi, Atmos ve DTS:X’i aramanız gereken yerdir ve şirket bu yaz buraya iki yeni seçenek ekliyor. İlk olarak, M512a-H6, toplam 11 sürücüsünün bir parçası olarak iki yükseltici hoparlör ile 5.1.2 ses kurulumu sunar. Düşük ton için iki uydu ve 6 inç kablosuz subwoofer içerir. Vizio ayrıca M215a-J6’yı M Serisine ekleyerek Atmos ve DTS:X’i 5 inçlik bir kablosuz alt içeren 2.1 konfigürasyonunda sunuyor. Hem M512a hem de M215a, bir HDMI eARC bağlantısı ve sesli kontrol uyumluluğu içerir. M512a’nın Temmuz ayında 450$’a gönderilmesi planlanırken, M215a’nın henüz bir satış tarihi yok.

blank
Vizio M512a-H6

Vizio ayrıca bu yaz V Serisine birkaç yeni seçenek ekliyor. V21t-J8, 4,5 inç kablosuz subwoofer’a sahip “kompakt” 2.1 kanallı bir kurulum iken V20-J8, özel bir alt birimi olmayan yalnızca bir ses çubuğudur. V-Serisinde Atmos veya DTS:X bulamazsınız, ancak bunlar DTS Digital Surround’u ve sanallaştırma için hem DTS Virtual:X hem de Dolby Audio’yu destekler. Ayrıca harici cihazlarla ses kontrolü ile uyumludurlar ve tek bir HDMI (ARC) girişine sahiptirler. Bu modellerin her ikisi de Ağustos ayında V21t 150$ ve V20 100$ fiyatla satışa sunulacak.

Bu dört yeni model, 100$ ile 350$ arasında değişen mevcut M-Serisi ve V-Serisi ürünlerine katılıyor. V-Serisi, 5.1-kanal sesli ses çubukları sunarken, Atmos ve DTS:X için M-Serisine bakmak isteyeceksiniz. Şirketin ses çubukları TV’leriyle tamamen entegre olduğundan, hoparlörlerin ses ayarları ekrandaki menüde mevcut. Vizio’nun şu anki dizisi, bu yeni eklemelerle birlikte toplam 13 seçeneğe sahip, bu nedenle çoğu TV kurulumunun ihtiyaçlarını karşılaması gereken çok fazla çeşitlilik var.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Vizio’nun Yeni Ses Sistemleri, Dolby Atmos ile Ortaklığa Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor: Xiaomi, kendi akıllı gözlüklerini piyasaya sürerek giyilebilir ürünler alanında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör