WhatsApp, İş Görüşmelerini Daha Hızlı Hale Getiriyor

blank
WhatsApp, İş Görüşmelerini Daha Hızlı Hale Getiriyor

İçerik: WhatsApp, İş Görüşmelerini Daha Hızlı Hale Getiriyor

WhatsApp, İş Görüşmelerini Daha Hızlı Hale Getiriyor:

WhatsApp, gizlilik politikasını bozan bulut sorunlarına rağmen birçok mağaza ve diğer işletme için hala önemlidir ve mesajlaşma hizmeti, Business API’sindeki güncellemelerle bu işlemleri daha hızlı ve daha basit hale getirmek istiyor. Başlamak için çok sık yazmanız gerekmeyecek – artık mesaj yazmak yerine bir seçeneğe dokunmanıza izin veren menüler alacaksınız. Ayrıca işletmelerden stokta kalma uyarıları gibi daha fazla bilgi alacaksınız, böylece takip alma olasılığınız daha yüksek olacaktır.

Bir işletmeyle ilgili gerçekten kötü bir deneyiminiz varsa, o şirketle sohbetleri engellerken daha fazla geri bildirim sağlama seçenekleriniz olacaktır.

İlk etapta WhatsApp kullanan daha fazla şirket görebilirsiniz. Facebook’un sahibi olduğu marka, iş sohbetlerine başlama süresini “haftalardan” beş dakikaya indirdiğini söylüyor. WhatsApp bunun esas olarak “orta ve büyük” firmalara yardımcı olacağına inanıyor, ancak bir telefon görüşmesi yapmamayı veya e-postayı beklememeyi tercih ediyorsanız, bu yine de yardımcı olacaktır.

Şirketlerin yeni API’yi benimsemesi için bir süre beklemeniz gerekecek. Yine de bu, WhatsApp’ın her yerde olduğu dünyanın birçok yerinde hoş bir güncelleme olabilir. Bir dahaki sefere alışveriş yapmak veya bir hesabı yönetmek istediğinizde WhatsApp’ı başlatmak için daha fazla nedeniniz olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: WhatsApp, İş Görüşmelerini Daha Hızlı Hale Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Chrome Gibi, Chrome OS da Dört Haftalık Bir Sürüme Geçecek

Google Chrome Gibi, Chrome OS da Dört Haftalık Bir Sürüme Geçecek. Google, Cuma günü yaptığı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör