Asus CM3 Chromebook Piyasaya Sürüldü

blank
Asus CM3 Chromebook Piyasaya Sürüldü

İçerik: Asus CM3 Chromebook Piyasaya Sürüldü

Asus CM3 Chromebook Piyasaya Sürüldü:

Asus Chromebook Ayrılabilir CM3 duyuruldu. Chromebook, sekiz çekirdekli bir MediaTek 8183 işlemci tarafından desteklenmektedir. ChromeOS’u da çalıştıran Lenovo Chromebook Duet için doğrudan bir rakip olarak lanse edildi. Lenovo Chromebook’un özelliklerine büyük ölçüde benzer, ancak avantajını bir adım öteye taşımak için birkaç özellik daha ekler. Asus Chromebook Detachable CM3 şu anda markanın ABD’deki web sitesinde listeleniyor, ancak diğer bölgelerin ne zaman alacağına dair bir bilgi yok.

blank

Asus Chromebook Ayrılabilir CM3 teknik özellikleri
Asus Chromebook Ayrılabilir CM3, 16:10 en boy oranına ve 320 nit ekran parlaklığına sahip 10.5 inç (1.920X1.200 piksel) LCD ekrana sahiptir. Ayrıca Chromebook’un kendisinde bulunan ekran kalemi desteğine de sahiptir. Arm Mali-G72 MP3, 4GB LPDDR4X RAM ve 128GB’a kadar eMMC yerleşik depolama ile birleştirilmiş sekiz çekirdekli 2GHz MediaTek 8183 işlemci tarafından desteklenmektedir.

Çıkarılabilir klavye, Chromebook’a POGO pimleri aracılığıyla takılır ve kılıf/kapak olarak ikiye katlanır. Ayrıca, hem dikey hem de yatay formatlarda çalışan çift menteşeli yerleşik bir destek ayağına sahip çıkarılabilir kumaş kaplı bir arka kısma sahiptir. Asus Chromebook Ayrılabilir CM3, arkada 8 megapiksel kameranın yanı sıra selfie’ler ve görüntülü aramalar için ön tarafta 2 megapiksel kameraya sahiptir.

Asus Chromebook Ayrılabilir CM3’teki bağlantı seçenekleri, bir 3.5mm ses jakı ve bir USB 2.0 Type-C bağlantı noktası içerir. Chromebook, Type-C bağlantı noktası veya 45 W AC adaptör aracılığıyla şarj edilebilen 27 Whr 2 hücreli bir Li-ion pil içerir. 25.54×16.72×0.79 cm ölçülerinde ve 510 gram ağırlığındadır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Asus CM3 Chromebook Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı: Samsung, en yeni ASUS dizüstü bilgisayarlarda kullanılacak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör