Clubhouse, Android Beta Uygulamasına Yenilikler Getiriyor

blank
Clubhouse, Android Beta Uygulamasına Yenilikler Getiriyor Ayrıca Clubhouse, uygulamanın "bu yaz bir ara" başlayarak herkes için kullanıma sunulacağını da tweetledi. Bu, esasen, kullanıcıların platforma katılmak için davetiye almalarının gerekmediği anlamına gelir. Şu anda uygulamaya katılmak için bir davetiyeye ihtiyacınız var. Tweet, “Bu, sonraki birkaç güncellemenin keşif, bildirimler ve daha az görünür ancak çok önemli iyileştirmelerle ilgili olacağı anlamına geliyor” diyerek, Android sürümünü iOS sürümüyle eşit hale getirmek için gelecek güncellemelerdeki düzeltmeleri ima etti.

İçerik: Clubhouse, Android Beta Uygulamasına Yenilikler Getiriyor

Clubhouse, Android Beta Uygulamasına Yenilikler Getiriyor:

Android’deki Clubhouse uygulaması, en son beta sürüm notlarına göre artık kullanıcıların Instagram ve Twitter hesaplarını profillerine eklemelerine izin veriyor. Geliştiriciler ayrıca, bir Kulüp sayfasında konuşmacıları takip etmeyi ve yaklaşan etkinlikler hakkında bilgi edinmeyi kolaylaştıran güncellemeler de yayınladı. Ek olarak geliştiriciler, uygulamanın “bu yaz bir ara” genel bir sürüm göreceğini duyurdu, bu da kullanıcıların platforma özgürce katılabilecekleri anlamına geliyor. Şu anda uygulamaya katılmak için bir davetiyeye ihtiyacınız var.

Beta uygulamasının en son Android sürüm notlarına göre, Clubhouse kullanıcıları, diğerlerine “sizi daha iyi tanıma, diğer hesaplarınızı takip etme ve (eğer varsa) DM seçeneği sunmak için Instagram ve Twitter hesaplarını profillerine ekleyebilir. IG/Twitter ayarlarınız buna izin veriyor).” Test kullanıcıları profillerine gidebilir ve hesap bağlantısını eklemek için Twitter Ekle veya Instagram Ekle’ye dokunabilir.

Clubhouse Android uygulamasına yapılan bir başka güncelleme artık kullanıcıların kişileri ve kulüpleri doğrudan Odalarından takip etmelerine olanak tanıyacak. Bir Odadaysanız ve tartışmayı veya belirli bir konuşmacıyı beğendiyseniz, ekranın alt kısmındaki Odada bulunan Takip Et düğmesine dokunarak bunları hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Ek olarak, kullanıcılar artık bir Kulübün birden fazla yaklaşan etkinliği olduğunda kolayca bulabilir. Notlar ayrıntılı olarak “Kulüp sayfasına gidin ve yaklaşan tüm etkinliklerini göreceksiniz ve birden fazla varsa bunlar arasında gezinebileceksiniz”. Ayrıca, söz konusu etkinlik başladığında bildirim almak için zil simgesine dokunabilirsiniz.

Clubhouse Android uygulamasıyla ilgili başka bir geliştirmede, geliştiriciler geçen ayın sonlarında, 21 Mayıs’ta piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon Android kullanıcı sınırını geçtiklerini tweetledi. Uygulama, 24 Mayıs’ta 1 milyon kullanıcı sınırını geçti.

Ayrıca Clubhouse, uygulamanın “bu yaz bir ara” başlayarak herkes için kullanıma sunulacağını da tweetledi. Bu, esasen, kullanıcıların platforma katılmak için davetiye almalarının gerekmediği anlamına gelir. Şu anda uygulamaya katılmak için bir davetiyeye ihtiyacınız var. Tweet, “Bu, sonraki birkaç güncellemenin keşif, bildirimler ve daha az görünür ancak çok önemli iyileştirmelerle ilgili olacağı anlamına geliyor” diyerek, Android sürümünü iOS sürümüyle eşit hale getirmek için gelecek güncellemelerdeki düzeltmeleri ima etti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Clubhouse, Android Beta Uygulamasına Yenilikler Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı: Bir şirket sözcüsü, yatırım firması Dragoneer Investment Group …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör