HarmonyOS 2.0 İle Gelen Huawei Watch 3 Pro Tanıtıldı

blank
HarmonyOS 2.0 İle Gelen Huawei Watch 3 Pro Tanıtıldı

İçerik: HarmonyOS 2.0 İle Gelen Huawei Watch 3 Pro Tanıtıldı

HarmonyOS 2.0 İle Gelen Huawei Watch 3 Tanıtıldı:Huawei Watch 3 Pro ve Watch 3 duyuruldu ve şirketin en yeni HarmonyOS 2.0’ını çalıştırıyorlar. Her iki giyilebilir cihaz da 1.43 inç AMOLED ekrana sahip. Huawei Watch 3 serisi, Huawei Watch Face Store’dan 1.000’den fazla yüz arasından seçim yapma seçeneği ile birlikte bazı animasyonlu yüzlere sahip önceden yüklenmiş 30 saat yüzüyle birlikte gelir. Her iki giyilebilir cihaz da neredeyse aynıdır ancak Huawei Watch 3 Pro daha iyi pil ömrüne sahiptir ve daha kaliteli malzemelerle üretilmiştir.

Huawei Watch 3 Pro, Huawei Watch 3 teknik özellikleri
Huawei tarafından piyasaya sürülen her iki akıllı saatte de ultra kavisli 3D camlı 1.43 inç (466×466 piksel) AMOLED ekranlar bulunuyor. Giyilebilir cihazlarda 2 GB RAM ve 16 GB yerleşik depolama alanı bulunuyor. Ancak giyilebilir cihazlara güç veren yonga seti ile ilgili ayrıntılar henüz açıklanmadı. Eşleştirilmiş akıllı telefonun sorunsuz çalışması için Android 6 veya üstü ya da iOS 9 veya üstü gerekir.

blank

Huawei, Watch 3 Pro’nun akıllı modda beş güne kadar ve ultra uzun pil ömrü modunda 21 güne kadar çalışacağını iddia ediyor. Pili 10W kablosuz şarjı destekler. Saat 3’teki pil, akıllı modda üç güne kadar ve ultra uzun pil ömrü modunda 14 güne kadar dayanır.

Bağlantı seçenekleri arasında 4G LTE, 2.4GHz Wi-Fi, Bluetooth v5.2, NFC, GPS, GLONASS, Galileo ve BeiDou desteği bulunur. Watch 3 Pro’daki sensörler arasında ivmeölçer, jiroskop sensörü, jeomanyetik sensör, optik kalp atış hızı okuyucusu, ortam ışığı sensörü, barometrik basınç sensörü ve sıcaklık sensörü bulunur.

Huawei Watch 3 Pro’nun kasası Titanyum ve Seramik karışımı kullanılarak üretilmiştir. Watch 3’ün kasası ise Paslanmaz Çelik ve Seramik karışımı kullanılarak üretilmiş. Watch 3 Pro, 48×49.6x14mm ölçülerinde ve kayışsız 63 gram ağırlığındayken, Watch 3 46.2×46.2×12.15mm ölçülerinde ve kayışsız 54 gram ağırlığındadır. Yan kısmında ise ıslak eller ve eldivenlerle kullanılabilen tamamen dönebilen kurma kolu bulunmaktadır. Tepe, ekrandaki öğeler ve ses ayarları arasında kolayca gezinmeye de yardımcı olacaktır.

blank

Huawei, 100’den fazla egzersiz modu, cilt sıcaklığı algılama, düşme algılama ve SOS uyarıları ile en yeni giyilebilir ürünlerini sunuyor. Akıllı saatler ayrıca kullanıcının kalp atış hızını, SpO2’yi, uyku döngüsünü ve stres seviyelerini de izleyebilecek.

Watch 3 serisi, aramaları yönetmek ve Huawei Music aracılığıyla müzik akışı sağlamak için 4G bağlantısı elde etmesine yardımcı olacak bir eSIM kullanıyor. Giyilebilir cihazlar görüntülü görüşmeleri de destekliyor ancak kamera özelliği olmadığı için kullanıcılar yalnızca hoparlör ve mikrofon aracılığıyla konuşabilecekler.

Giyilebilir cihazlarda ayrıca, kullanıcıların akıllı telefonlarını kullanmadan HarmonyOS uygulamalarını indirip yüklemelerini sağlayacak bir AppGallery de bulunuyor. Kullanıcıların, kaydırma ve yakınlaştırma yoluyla yüklü uygulamaları kolayca bulmalarına yardımcı olacak bir ızgara başlatıcısı da vardır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: HarmonyOS 2.0 İle Gelen Huawei Watch 3 Pro Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor: Xiaomi, kendi akıllı gözlüklerini piyasaya sürerek giyilebilir ürünler alanında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör