iPhone 13 Pro ve Max, 1TB Depolama Alanına Sahip Olacak

blank
iPhone 13 Pro ve Max, 1TB Depolama Alanına Sahip Olacak

İçerik: iPhone 13 Pro ve Max, 1TB Depolama Alanına Sahip Olacak

iPhone 13 Pro ve Max, 1TB Depolama Alanına Sahip Olacak:

Apple’ın yeni nesil amiral gemisi teklifinin bu yıl sonbaharda beklendiği için iPhone 13 serisi özellikleri söylenti değirmeninde artmaya devam ediyor. Geçen yıl olduğu gibi, dizilişin premium modelleri içermesi bekleniyor ve bunlar büyük olasılıkla iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olarak adlandırılacak. Wedbush analisti Daniel Ives’in yeni bir yatırımcı notu, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’in 1 TB dahili depolama ile gelebileceğini öne sürdü. Ayrıca yatırımcı notu, iPhone 13 serisinin tüm modellerinde LiDAR sensörlerinin bulunabileceğini de öne sürüyor.

Ives’in en son yatırımcı notuna MacRumors tarafından erişildi ve bu, iPhone 13 Pro Max ve iPhone 13 Pro’nun 1 TB dahili depolama seçeneği içerebileceğini gösteriyor. İki modelin de daha düşük depolama yapılandırmalarında sunulması muhtemeldir, ancak 1 TB depolama seçeneği, üst uç yapılandırma olarak dahil edilebilir. Geçen yılki iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’te sunulan maksimum depolama alanı 512 GB’dir.

1 TB iddiası doğruysa, bunlar Apple’ın bu kadar yerel depolama sunan ilk iPhone’ları olacak. Akıllı telefonların harici bir microSD kart aracılığıyla depolama alanını genişlettiği bilinirken, piyasadaki çok az sayıda amiral gemisi 1 TB yerel depolama sunuyor.

Ives ayrıca iPhone 13 serisine geleceği söylenen tüm modellerin – iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max – LiDAR sensörlerine sahip olabileceğini tahmin ediyor. Geçen yıl yalnızca iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max çeşitleri LiDAR sensörleriyle geldi ve tüm modellere genişletilmesi Apple’ın AR’yi daha yaygın hale getirme çabalarını doğruluyor. LiDAR sensörleri şu anda düşük ışıkta fotoğrafçılık ve AR efektleri için kullanılmaktadır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Pro ve Max, 1TB Depolama Alanına Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı: Samsung, en yeni ASUS dizüstü bilgisayarlarda kullanılacak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör