Norton 360 Antivirüs Yakında Kripto Para Madenciliği Yapacak

blank
Norton 360 Antivirüs Yakında Kripto Para Madenciliği Yapacak

İçerik: Norton 360 Antivirüs Yakında Kripto Para Madenciliği Yapacak

Norton 360 Antivirüs Yakında Kripto Para Madenciliği Yapacak:

NortonLifeLock yakında Norton 360 için antivirüs programlarında yaygın olarak bulunmayan bir özelliği kullanıma sunacak: Kullanıcıların Ethereum için madencilik yapmasını sağlayacak yerleşik bir madenci. Şirket, Norton Crypto’yu önümüzdeki haftalarda tüm müşterilerin kullanımına sunmayı planlasa da, erken benimseyen programındaki belirli katılımcılara bu özelliğe erişim sağlamaya bugün başlayacak.

Güvenlik yazılımı şirketi, madenciyi “müşterilerinin sürekli gelişen dijital yaşamlarını” “korumayı” amaçlayan bir özellik olarak tanıtıyor. Norton, güvenlik programları genellikle onları engellediğinden, madencileri çalıştırmak için genellikle virüsten koruma programlarını devre dışı bırakmanız gerektiğini, ancak kendi madencisinin virüsten koruma ürünüyle birlikte çalışabileceğini söylüyor.

Norton Crypto, Ethereum için madencilik yapmak için bir cihazın GPU’sunu kullanır ve bu, kullanıcıların donanım arızası nedeniyle kazara kayıpları önlemek için bulutta depolanan bir cüzdana aktarabilir. BleepingComputer’ın belirttiği gibi, Ethereum’un özellikle son aylarda madenciliği oldukça zordur, bu nedenle kullanıcıların çabaları bir blok madenciliği yapma şansını artırmak için bir araya getirilebilir. Bu durumda, katılımcıların kazançlarını bölmeleri gerekecek ve Norton küçük bir kesinti yapıyor olabilir.

NortonLifeLock’un baş ürün sorumlusu Gagan Singh yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Maden madencilerine bilgisayarlarındaki boşta kalma sürelerini güvenli ve kolay bir şekilde dijital para kazanma fırsatına dönüştürme olanağı sunan ilk tüketici Siber Güvenlik şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. Norton Crypto ile müşterilerimiz kripto para madenciliği yapabilirler. tıklamalar, kripto para birimi ekosistemine giriş için birçok engelden kaçınıyor.”

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Norton 360 Antivirüs Yakında Kripto Para Madenciliği Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Önümüzdeki 5 Yılda Fiber İnternete 5 Milyar TL Yatırım

Önümüzdeki 5 Yılda Fiber İnternete 5 Milyar TL Yatırım: Teknolojide hızlı bir değişim ve dönüşüm …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör