2K’nın Bir Marvel ‘XCOM’ Oyunu Hazırladığı Bildirildi

blank
2K'nın Bir Marvel 'XCOM' Oyunu Hazırladığı Bildirildi

İçerik: 2K’nın Bir Marvel ‘XCOM’ Oyunu Hazırladığı Bildirildi

2K’nın Bir Marvel ‘XCOM’ Oyunu Hazırladığı Bildirildi:

Yeni söylentiler, 2K’nın yan kuruluşundan bir Marvel strateji oyunu ve XCOM stüdyosu, Firaxis ve Tiny Tina’yı içeren bir Borderlands yan ürünü de dahil olmak üzere bir dizi yeni oyun hazırladığını gösteriyor. Scuttlebutt, Reddit’e gönderilen ve daha sonra Video Games Chronicle’a göre Bloomberg muhabiri Jason Schreier tarafından doğrulanan sızdırılmış bir oyun listesinin ürünüdür.

XCOM serisinin kökleri 90’lara kadar uzansa da, 2K Firaxis’i 2012’de XCOM: Enemy Unknown ile başlayarak yeniden başlatması için getirdi. Sıra tabanlı taktik nişancı, The Bureau: XCOM Declassified ve XCOM 2 ve XCOM: Chimera Squad’ın devamı.

Ancak taktik formatın çok yönlülüğü, onu Marvel’in her biri kendi benzersiz yetenekleriyle övünen süper kahramanları için uygun hale getirebilir. Alt türün diğer kayda değer girişleri arasında, 2017’de Nintendo Switch’te yayınlanan bir geçit olan Ubisoft’un Mario + Rabbids Kingdom Battle’ı yer alıyor. Ve bundan çok önce, Fire Emblem taktik savaş sims serisi. 2K, Marvel’in popüler süper kahramanlarını XCOM karışımına dahil ederek yepyeni bir izleyici kitlesini yakalayabilirdi.

Borderlands spinoff’una gelince, sızdırılan listeye Wonderlands adı verildiği ve ilk olarak ikinci oyunda ortaya çıkan ve o zamandan beri tüm ana bölümlerde yer alan hayranların favori karakteri Tiny Tina’nın yer aldığı iddia ediliyor. Ayrıca Schlock jokey Eli Roth’un yakında çıkacak olan Borderlands filminde (Love and Monsters şöhretinden) Ariana Greenblatt tarafından canlandırılıyor.

Borderlands geliştiricisi Gearbox, son zamanlarda agresif bir şekilde bağımsız stüdyoları yakalayan ve sürekli genişleyen bir şirket olan yayıncılık devi Embracer ile birleşti. Anlaşma sırasında, Gearbox’ın kurucusu Randy Pitchford, şirketi yönetmeye ve 2K ile Borderlands serisinde yayıncı olarak çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Ek olarak, sızıntı, 2K’nın “Cthulhu, Saints Row ile tanışıyor” olarak tanımlanan ve söylentilerin Mafya geliştiricisi Hangar 13’ten gelebileceğini öne sürdüğü yeni bir aksiyon oyunu yayınlayacağını gösteriyor. Daha önce raporlar, stüdyonun açık olduğuna inanılan yeni bir IP üzerinde çalıştığını gösteriyordu. dünya bilim kurgu oyunu. Tüm bunların H.P. ile ne ilgisi var? Bununla birlikte, Lovecraft’ın canavarca varlığı herkesin tahminindedir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 2K’nın Bir Marvel ‘XCOM’ Oyunu Hazırladığı Bildirildi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Star Wars: Jedi Fallen Order’a Ücretsiz Güncelleme Geliyor

Star Wars: Jedi Fallen Order’a Ücretsiz Güncelleme Geliyor: EA ve Respawn’dan çok önceden haber vermeden, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör