CS:GO’da Dereceli Maçlar Artık Ücretli Oynanacak

blank
CS:GO'da Dereceli Maçlar Artık Ücretli Oynanacak

İçerik: CS:GO’da Dereceli Maçlar Artık Ücretli Oynanacak

CS:GO’da Dereceli Maçlar Artık Ücretli Oynanacak:

Yeni kullanıma sunulan bir CS:GO güncellemesi, Prime eşleştirmeye ücretsiz olarak erişme yeteneğinizi ortadan kaldırıyor. Geçmişte, 21. seviyeye ulaşana kadar XP toplayarak ve hesabınızla bir telefon numarası ilişkilendirerek Seçkin Durumu elde edebiliyordunuz. Şimdi, statü elde etmenin tek yolu – ve dolayısıyla diğer Prime oyuncularla eşleşme seçeneği – yükseltme için 15 dolar ödemek.

Prime statünüz yoksa artık XP kazanamazsınız ve ayrıca Rütbeler, düşüşler veya beceri grupları kazanamazsınız. İnsanların geri bildirimlerine dayanarak, ücretsiz yolu kullanarak statünüze zaten ulaştıysanız durumunuzu koruyabiliyorsunuz gibi görünüyor. Ancak, güncellemeden önce 21. seviyeye ulaşamadıysanız, kazandığınız XP ve Beceri Gruplarını eski durumuna getirmek için yükseltmeyi satın almak için yalnızca 17 Haziran’a kadar vaktiniz var. Valve, bu değişiklikleri uygulayarak, oyun için 15 $ ödeyecek kadar ciddi oyuncularla eşleşme şansınızı arttırmış olabilir.

Valve yaptığı duyuruda şunları açıkladı:

“CS:GO, üç yıldan uzun bir süre önce oynamak için ücretsiz oldu ve hala güçlü olmaya devam ediyor…Ücretsiz olarak sunduğumuz tüm oyun oynamanın yanı sıra, yeni oyuncuların düşmelere, Rütbelere, Beceri Gruplarına ve Prime’a ücretsiz bir yolu vardı. Ne yazık ki, zamanla bu avantajlar, kötü oyuncuların hem yeni hem de mevcut oyuncuların deneyimlerine zarar vermesi için bir teşvik haline geldi.”

Yükseltme için ödeme yapmamayı seçerseniz, artık Dereceli maçlara katılamazsınız. Valve, CS:GO’daki herkesin erişebileceği Rekabetçi, Kanatlı Adam ve Tehlikeli Bölge oyun modları için Unranked maçları tanıttı. Scrimmage’ı Rekabetçi eşleştirmeden kaldırdı ve yerine Asal Olmayan ve Seçkin oyunculardan oluşan bir havuzdan insanları eşleştiren Uranked ile değiştirdi. Güncellemenin yama notlarına göre, Unranked hala beceri tabanlı eşleştirme kullanıyor, ancak Skill Group’u etkilemiyor ve Skill Group parti kısıtlaması yok.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: CS:GO’da Dereceli Maçlar Artık Ücretli Oynanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Game Pass’i Akıllı Televizyonlara Taşıyor

Microsoft, Xbox Game Pass’i Akıllı Televizyonlara Taşıyor: Microsoft’un eski büyük E3 canlı yayınından sadece birkaç …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör