HarmonyOS 2.0 ile Huawei Watch 3 Tanıtıldı

blank
HarmonyOS 2.0 ile Huawei Watch 3 Tanıtıldı

İçerik: HarmonyOS 2.0 ile Huawei Watch 3 Tanıtıldı

HarmonyOS 2.0 ile Huawei Watch 3 Tanıtıldı:Huawei Watch 3 duyuruldu ve şirketin en yeni HarmonyOS 2.0’ını çalıştırıyorlar. Her iki giyilebilir cihaz da 1.43 inç AMOLED ekrana sahip. Huawei Watch 3 serisi, Huawei Watch Face Store’dan 1.000’den fazla yüz arasından seçim yapma seçeneği ile birlikte bazı animasyonlu yüzlere sahip önceden yüklenmiş 30 saat yüzüyle birlikte gelir. Her iki giyilebilir cihaz da neredeyse aynıdır ancak Huawei Watch 3 Pro daha iyi pil ömrüne sahiptir ve daha kaliteli malzemelerle üretilmiştir.

Huawei Watch 3 teknik özellikleri
Huawei tarafından piyasaya sürülen her iki akıllı saatte de ultra kavisli 3D camlı 1.43 inç (466×466 piksel) AMOLED ekranlar bulunuyor. Giyilebilir cihazlarda 2 GB RAM ve 16 GB yerleşik depolama alanı bulunuyor. Ancak giyilebilir cihazlara güç veren yonga seti ile ilgili ayrıntılar henüz açıklanmadı. Eşleştirilmiş akıllı telefonun sorunsuz çalışması için Android 6 veya üstü ya da iOS 9 veya üstü gerekir.

Huawei, Watch 3 Pro’nun akıllı modda beş güne kadar ve ultra uzun pil ömrü modunda 21 güne kadar çalışacağını iddia ediyor. Pili 10W kablosuz şarjı destekler. Saat 3’teki pil, akıllı modda üç güne kadar ve ultra uzun pil ömrü modunda 14 güne kadar dayanır.

blank

Bağlantı seçenekleri arasında 4G LTE, 2.4GHz Wi-Fi, Bluetooth v5.2, NFC, GPS, GLONASS, Galileo ve BeiDou desteği bulunur. Watch 3 Pro’daki sensörler arasında ivmeölçer, jiroskop sensörü, jeomanyetik sensör, optik kalp atış hızı okuyucusu, ortam ışığı sensörü, barometrik basınç sensörü ve sıcaklık sensörü bulunur.

Huawei Watch 3 Pro’nun kasası Titanyum ve Seramik karışımı kullanılarak üretilmiştir. Watch 3’ün kasası ise Paslanmaz Çelik ve Seramik karışımı kullanılarak üretilmiş. Watch 3 Pro, 48×49.6x14mm ölçülerinde ve kayışsız 63 gram ağırlığındayken, Watch 3 46.2×46.2×12.15mm ölçülerinde ve kayışsız 54 gram ağırlığındadır. Yan kısımda ise ıslak eller ve eldivenlerle kullanılabilen tamamen dönebilen kurma kolu bulunmaktadır. Tepe, ekrandaki öğeler ve ses ayarları arasında kolayca gezinmeye de yardımcı olacaktır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: HarmonyOS 2.0 ile Huawei Watch 3 Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor: Xiaomi, kendi akıllı gözlüklerini piyasaya sürerek giyilebilir ürünler alanında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör