Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek

blank
Lexus, 12 Haziran'da Yeni NX SUV'nin Lansmanını Düzenleyecek

İçerik: Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek:

Premium otomobil üreticisi Lexus, ikinci nesil NX SUV’nin dünya prömiyerini 12 Haziran’da gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Avrupa’da ilk kez 2014 yılında tanıtılan NX modeli, kısa sürede büyük bir başarıya imza attı. Lexus, dünya prömiyeri öncesinde yeni nesil NX’in siluetini gösteren bir fotoğraf yayınladı. Bu görselde NX’in birinci neslin sportif çizgilerini daha da ileriye götürdüğü görülüyor. Ayrıca NX’in fotoğraflardaki yeni stop grubu da bu sportifliği destekleyecek.

blank

Satışı sonrası Lexus’un ana modellerinden biri haline gelen NX, ikinci nesli ile iddiasını artırmayı hedefliyor. NX SUV, sürüş keyfini bir SUV konforuyla buluştururken, daha kompakt boyutları ile şehir içinde ve dışında konforlu bir sürüş sunuyor.

Nimble Crossover anlamına gelen NX isimli model, aracın çevik sürüşünü ifade ediyor. Yeni nesil NX, tasarımı ve sürüşü ile bir spor otomobilin çevikliğini bir SUV ile birleştirmeye devam edecek.

Lexus’un merakla beklenen ikinci nesil NX’in dünya prömiyeri 12 Haziran 2021 Cumartesi günü saat 06:00’da çevrimiçi olarak yapılacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cadillac’ın Elektrikli Arabası Lyriq, 19 Dakika İçinde Tükendi

Cadillac’ın Elektrikli Arabası Lyriq, 19 Dakika İçinde Tükendi: Rezervasyonlar açıldıktan sonra Cadillac, Lyriq EV için …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör