Şehir Kurma Oyunu Frostpunk, Epic Games Store’da Ücretsiz

blank
Şehir Kurma Oyunu Frostpunk, Epic Games Store'da Ücretsiz

İçerik: Şehir Kurma Oyunu Frostpunk, Epic Games Store’da Ücretsiz

Şehir Kurma Oyunu Frostpunk, Epic Games Store’da Ücretsiz:

11 Bit Studios’un kıyamet sonrası steampunk şehir kurucusu Frostpunk, 10 Haziran’a kadar Epic Games Store’da ücretsiz olarak mevcut. Oyun, donmuş bir dünyada topluma distopik bir bakış sunuyor ve sizi bazı zor ahlaki kararlar almaya zorlamak için tasarlandı. Medeniyetten geriye kalanların parçalanmasını önlemek için mücadele ederken, insanların aç kalmasına, hastaların ölmesine izin vermek veya çocukları jeneratörü (insanların çok ihtiyaç duyduğu ısıyı sağlamak) çalışır durumda tutmak için malzeme aramak için çalıştırmanız gerekebilir.

Frostpunk birkaç yıl önce duyurulduğunda, 11 Bit yaratıcı yönetmen Michal Drozdowski, onu “olgun bir oyuncu için yaratılmış ciddi bir oyun” olarak nitelendirdi. “İnsanların hayatta kalması gerektiğinde ne olduğunu sormak için insan doğasını mikroskop altına alıyoruz” diye ekledi. 11 Bit, aynı zamanda, büyük ahlaki ikilemlere neden olabilecek kararlar vermeniz gereken başka bir hayatta kalma temalı oyun olan This War of Mine’ın arkasındaki geliştiriciydi.

Frostpunk güzel ve zorlu, ama aynı zamanda karamsar ve – daha önce oynamış olanların çoğunun size söyleyebileceği gibi – açıkçası oldukça iç karartıcı. Şu anda bunun için doğru boşlukta olmasanız bile, temel oyunu ücretsiz olarak alabilir ve hazır olana kadar koleksiyonunuzda tutabilirsiniz. Yine de, genişletmelerini istiyorsanız, geçen yıl piyasaya sürülen üçüncü ve sonuncusu On The Edge dahil olmak üzere satın almanız gerekir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Şehir Kurma Oyunu Frostpunk, Epic Games Store’da Ücretsiz

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor: Valve, ikinci Steam Next Fest’i düzenlemek için …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör