Moto G Stylus 5G Tasarımı Lansman Öncesinde Sızdı

blank
Moto G Stylus 5G Tasarımı Lansman Öncesinde Sızdı

İçerik: Moto G Stylus 5G Tasarımı Lansman Öncesinde Sızdı

Moto G Stylus 5G Tasarımı Lansman Öncesinde Sızdı:

Moto G Stylus 5G tasarımı bir basın görseli aracılığıyla sızdırıldı. Görüntü, akıllı telefonun beklenen lansmanından önce bir tahminci tarafından çevrimiçi olarak paylaşıldı. Stylus donanımlı akıllı telefonun Qualcomm Snapdragon 480 SoC tarafından çalıştırılması bekleniyor ve 5.000 mAh pil içerebilir. Telefon daha önce birkaç listede görüldü. Kısa süre önce Bluetooth SIG sertifika sitesinde ve Geekbench kıyaslama platformunda göründü. Daha önceki sızıntılar, Moto G Stylus 5G’nin kod adının ‘Denver’ olduğunu ve yalnızca ABD’de piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Bunun yanı sıra akıllı telefon, selfie kamerası için bir delik açma özelliğine sahip olabilir.

Tipster Evan Blass (@evleaks) tarafından yakın zamanda atılan bir tweet, yaklaşmakta olan akıllı telefonun tasarımına dair ipuçları veren Moto G Stylus 5G’nin bir basın görsellerini içeriyordu. Motorola’nın stylus donanımlı akıllı telefonu, göze çarpan bir çene ve LCD ekrana sahip selfie kamerası için delikli bir deliğe sahip. Görüntüler ayrıca akıllı telefonu 48 megapiksel birincil sensör tarafından yönetilen dörtlü arka kamera kurulumuna sahip olarak gösteriyor. Telefon ayrıca Motorola logosu ile arkaya monte edilmiş bir parmak izi sensörüne sahiptir.

blank

Moto G Stylus tasarımı
Önceki görüntüler, Moto G Stylus 5G’nin ekran kaleminin akıllı telefonun altına monte edileceğini gösteriyor. Akıllı telefonun alt kısmında ayrıca hoparlör ızgarası, USB Type-C bağlantı noktası ve 3,5 mm kulaklık girişi de bulunacak. Güç düğmesi ve ses seviyesi rocker, akıllı telefonun sağ tarafında bulunur.

Moto G Stylus 5G kısa süre önce Geekbench’te tek çekirdekli testte 502 ve çok çekirdekli testte 1.651 puanla göründü. Liste, telefonun Snapdragon 480 SoC tarafından destekleneceğini ima etti ve ayrıca akıllı telefonun Android 11’i çalıştıracağını ve 6GB RAM ile geleceğini öne sürdü. Yakın tarihli bir Bluetooth SIG listesi, akıllı telefonun model numarasının XT213 olduğunu ve akıllı telefonun Bluetooth v5.1’i destekleyeceğini öne sürdü.

TechnikNews, akıllı telefonun ‘Denver’ olarak kodlanabileceğini ve bir Snapdragon 480 SoC tarafından destekleneceğini bildirdi. Moto G Stylus 5G’nin de 4GB/6GB RAM seçenekleriyle 64GB ve 128GB depolama seçenekleriyle gelmesi bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Moto G Stylus 5G Tasarımı Lansman Öncesinde Sızdı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

HP’nin Yeni Spectre x360 Bilgisayarları OLED Ekranlara Sahip

HP’nin Yeni Spectre x360 Bilgisayarları OLED Ekranlara Sahip: HP, en yeni Spectre x360 2’si 1 …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör