Nintendo Switch Pro’nun 4 Haziran’da Yayınlanacağı Söylendi

blank
Nintendo Switch Pro'nun 4 Haziran'da Yayınlanacağı Söylendi

İçerik: Nintendo Switch Pro’nun 4 Haziran’da Yayınlanacağı Söylendi

Nintendo Switch Pro’nun 4 Haziran’da Yayınlanacağı Söylendi:

Nintendo Switch Pro, 4 Haziran’da tanıtılabilir ve 399 Euro’luk bir fiyat etiketi taşıyabilir. Nintendo Switch’in Pro versiyonu bir süredir haberlerde yer alıyor ve en son sızıntılar, konsolun Nintendo’nun Haziran ayından önce piyasaya çıkacağını gösteriyor. 15 E3 2021 etkinliği. Nintendo Switch, 2017 yılının Mart ayında piyasaya sürüldü ve yıllar içinde popüler bir konsol haline geldi. Benzersiz bir el tipi kanepe oyun deneyimi sunar. Ancak, söylentili Pro varyantının ele alması beklenen bazı uzlaşmalarla piyasaya sürüldü.

Nintend’Alerts (@nintendalerts) takma adlı bir bahşiş, Twitter’da Fransız elektronik perakendecisi Boulanger’ın Nintendo Switch Pro için web sitesinde bir liste gibi görünen bir şey paylaştı. Konsolun herhangi bir özelliğini açıklamasa da, 399 Euro’luk bir fiyat etiketi gösteriyor. Hatırlamak gerekirse, orijinal Nintendo Switch Avrupa pazarında 279 GBP karşılığında piyasaya sürüldü. Pro modelinin listesi o zamandan beri perakendecinin listesinden kaldırıldı. web sitesi, ancak beklenen yükseltmeler göz önüne alındığında artan fiyat mantıklı.

Son zamanlarda, Nintendo Switch Pro’nun daha büyük bir OLED ekran ve 4K TV çıkışı desteği getireceği bildirildi. Nintendo Switch, her yerinde kalın çerçeveli 6.2 inçlik bir ekrana sahip. Konsolun Pro sürümünün orijinalin boyutunu koruduğu ancak daha büyük bir ekrana sahip olduğu söyleniyor, bu da çerçevelerin muhtemelen daha küçük olacağı anlamına geliyor. Nintendo’nun ayrıca iki USB 3.0 bağlantı noktasına ve bir Ethernet bağlantı noktasına sahip olacak yükseltilmiş bir Switch yuvası geliştirdiği söyleniyor. O zaman, şirketin yeni konsolu 12 Haziran ile 19 Haziran arasında yapılması planlanan E3 2021 etkinliğinden birkaç gün önce tanıtacağı söyleniyordu.

Nintendo, 15 Haziran’da Nintendo Switch yazılımını özel olarak sergileyeceği E3 2021 Nintendo Direct etkinliğine ev sahipliği yapacağını duyurdu, bu da etkinlikte hiçbir donanımın tanıtılmayacağı anlamına geliyor. Bu nedenle, Nintendo Switch Pro, söylentilerin önerdiği gibi etkinlikten önce veya yıl içinde duyurulabilir. Şirketin henüz Nintendo Switch Pro ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşmadığını da belirtelim.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nintendo Switch Pro’nun 4 Haziran’da Yayınlanacağı Söylendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör