Norton 360, Ethereum Kripto Para Madenciliği Yapacak

blank
Norton 360, Ethereum Kripto Para Madenciliği Yapacak

İçerik: Norton 360, Ethereum Kripto Para Madenciliği Yapacak

Norton 360, Ethereum Kripto Para Madenciliği Yapacak:

Sürpriz bir hareketle, dünyanın en tanınmış anti-virüs yazılımı üreticilerinden biri, ürünlerine kripto para madenciliğini ekliyor Şirket, Norton 360 müşterilerinin “önümüzdeki haftalarda” bir Ethereum madenciliği özelliğine erişebileceğini söyledi Cryptocurrency “madencilik”, bir ödül karşılığında karmaşık hesaplamalar yapmak için bir bilgisayarın donanımını kullanarak çalışır.

Norton Crypto için iş modelinin ne olduğu veya Norton’un kazanç kesintisi yapıp yapmayacağı belli değil. Şirket, fikri “müşterilerimizin hayatlarının önemli bir parçası” olan madenciliğe girmenin güvenli ve kolay bir yolu olarak sundu.

Bir zamanlar Symantec olarak adlandırılan Norton LifeLock, bir basın açıklamasında şunları söyledi: “Yıllardır birçok madeni para madenciliği kripto para arayışında risk almak zorunda kaldı ve madeni para madenciliğini yürütmek için güvenliklerini devre dışı bıraktı.”Norton gibi virüsten koruma yazılım paketleri, yaygın olarak kullanılan madencilik programlarını genellikle yanlış bir şekilde tehlikeli olarak tanımladığı ve madencilik sürecine devam etmek için virüsten koruma yazılımının genellikle devre dışı bırakılması gerektiği sürece bu doğrudur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Norton 360, Ethereum Kripto Para Madenciliği Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı: Bir şirket sözcüsü, yatırım firması Dragoneer Investment Group …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör