OnePlus Nord CE 5G 10 Haziran’da Lansman Yapacak

blank
OnePlus Nord CE 5G 10 Haziran'da Lansman Yapacak

İçerik: OnePlus Nord CE 5G 10 Haziran’da Lansman Yapacak

OnePlus Nord CE 5G 10 Haziran’da Lansman Yapacak:

OnePlus Nord CE 5G önümüzdeki hafta Hindistan’da tanıtılacak ve piyasaya sürülmesinden önce önemli özelliklerin sızdırıldığı iddia ediliyor. Telefonun üç depolama yapılandırmasında sunulması, üçlü arka kamera kurulumunu paketlemesi ve orijinal OnePlus Nord’un aksine tek bir ön kamera taşıması bekleniyor. OnePlus Nord CE 5G’nin ayrıca plastik bir yapıya sahip olması ve uyarı kaydırıcısının olmaması bekleniyor; bu, OnePlus Nord N10 5G ve OnePlus Nord N100’de bir tane olmadığı için şaşırtıcı değil.

OnePlus Nord CE 5G özellikleri
En son sızıntı, MySmartPrice ile işbirliği içinde Yogesh’ten geliyor ve OnePlus Nord CE 5G’nin 90Hz yenileme hızına ve ekran içi parmak izi tarayıcısına sahip 6.43 inç full HD + AMOLED ekrana sahip olacağını gösteriyor. Telefonun Qualcomm Snapdragon 750G SoC tarafından desteklenmesi ve iki depolama modeliyle gelmesi bekleniyor – 6GB + 64GB ve 8GB + 128GB.

Özellikle telefon, EB2103 model numarasına sahip bir Geekbench listesinde görülmüş olabilir ve listede 12 GB RAM varyantı gösteriliyor. Bu, OnePlus Nord CE 5G’nin üç depolama konfigürasyonunda sunulabileceğini ve bu 12GB RAM varyantının muhtemelen 256GB depolama ile geleceğini gösteriyor. Nashville Chatter Class tarafından tespit edilen Geekbench listesi ayrıca Android 11 ve Snapdragon 750G SoC’yi de gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus Nord CE 5G 10 Haziran’da Lansman Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü: Huawei, akıllı telefonlar için tescilli HarmonyOS’un Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör