Popüler Video Oyunu Valorant, Mobil Cihazlara Geliyor

blank
Popüler Video Oyunu Valorant, Mobil Cihazlara Geliyor

İçerik: Popüler Video Oyunu Valorant, Mobil Cihazlara Geliyor

Popüler Video Oyunu Valorant, Mobil Cihazlara Geliyor:

Aylarca süren söylentilerden sonra Riot Games, Valorant’ın mobil versiyonunun geliştirilme aşamasında olduğunu doğruladı. Ne yazık ki, varlığını kabul etmenin yanı sıra stüdyo, oyunu ne zaman piyasaya sürmeyi planladığını söylemedi ve Valorant’ın hassas silah oyununu dokunmatik ekranlı cihazlara nasıl uyarlayacağına dair bir ipucu vermedi. Ancak Riot, “franchise’ı genişletmeye hazırlandığını” ve Valorant Mobile’ın bu süreçteki ilk adım olduğunu belirtti.

Duyuru, Riot’un oyunu PC’de yayınlamasından tam bir yıl sonra geldi. Ve bugün itibariyle, stüdyoya göre Valorant’ın aylık 14 milyondan fazla aktif oyuncusu var. Oynaması ücretsiz bir oyun için, özellikle her ikisi de yakın zamanda 100 milyon oyuncu kilometre taşını geçen Apex Legends ve Call of Duty Warzone gibi oyunlarla karşılaştırdığınızda, çok fazla oyuncu gibi görünmeyebilir. Ancak Valorant yalnızca PC’de ve onu yeni başlayanlar için göz korkutucu hale getirebilecek yüksek bir beceri tavanında mevcuttur. Çok daha iyi bir karşılaştırma, son raporların pandemi sırasında 20 milyondan fazla aylık aktif oyuncu topladığını öne sürdüğü Counter-Strike: Global Offensive. Her iki durumda da, dönüm noktasını ve oyunun birinci yıldönümünü kutlamak için Riot, Haziran ayı boyunca oyunculara oyun içi hatıra eşyaları dağıtacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Popüler Video Oyunu Valorant, Mobil Cihazlara Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör