Yenilenen Suzuki GSX-S1000 Eylül’de Türkiye’ye Geliyor!

blank
Yenilenen Suzuki GSX-S1000 Eylül'de Türkiye'ye Geliyor!

İçerik: Yenilenen Suzuki GSX-S1000 Eylül’de Türkiye’ye Geliyor!

Yenilenen Suzuki GSX-S1000 Eylül’de Türkiye’ye Geliyor!

GSX ailesinin en güçlü üyesi, Suzuki motosiklet ürün gamının en performanslı serisi GSX-S1000 yenilendi. Her zamankinden daha çarpıcı ve çevik bir görünüme sahip olan Suzuki GSX-S1000, pistlerden sokaklara uzanan yeni imajıyla kullanıcılarıyla buluşuyor.

Yeni altıgen LED farları, kaslı motor alanı görünümü ve karbon fiber kaplamaları ile daha çevik ve daha agresif bir tasarıma sahip olan GSX-S1000, güçlü, güvenli ve hafif kompakt şasisi ile benzersiz sürüş deneyimleri sağlıyor.

Günlük şehir içi kullanımdan en virajlı spor gezilere kadar farklı yol koşullarına uyum sağlayan GSX-S1000, yüksek teknoloji ürünü “Suzuki Akıllı Sürüş Sistemleri” sayesinde 3 farklı sürüş modu ile kullanılıyor. Gücünü yola uyarlanmış süper spor performans sunan yeni 999 cc motordan alan GSX-S1000, pist kralı GSX-R1000’in yol versiyonu olarak kabul ediliyor.

Yenilenen motoru ile daha düşük devirlerde çok daha fazla tork sunan motosiklet, ani hızlanmalara çok daha hızlı tepki veriyor. GSX-S1000; Metalik Triton Mavi, Parlak Mat Gri ve Parlak Siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile motosiklet tutkunlarıyla buluşuyor. Yenilenen GSX-S1000, Suzuki’nin ülkemizdeki tek distribütörü Doğan Trend Otomotiv aracılığıyla Eylül ayında Türkiye’deki motosiklet tutkunlarıyla buluşacak.

Motosiklet dünyasının önde gelen markalarından Suzuki, 1000 yılında ilk kez ürettiği çıplak sınıfın çarpıcı motosikleti GSX-S2015’i yeni tasarımı, çevik şasisi ve üstün Suzuki teknolojileri ile güncelledi. Daha kontrollü, daha çevik ve daha güçlü bir yapı sunan Suzuki GSX-S1000, en heyecan verici sürüş deneyimlerini sokaklara taşımak için yenilendi. Bu bağlamda Suzuki GSX-S1000, ideal olarak günlük şehir içi kullanım, uzun mesafe sürüş ve bol virajlı sportif sürüş isteyen herkese hitap ediyor. Dikkat çekici tasarım detayları ve 1000 cc motor gücü ve performansının yanı sıra yenilenen GSX-S999, son teknoloji sürüş kontrol sistemleri ile çıtayı ve iddiasını yükseltiyor.
Ayrıca GSX-S1000; Sağlamlığının yanı sıra hafif ve kompakt şasesi ile de sınıfındaki benzerlerinden ayrılmaktadır. Sunduğu renklerle motosiklet tutkunlarını harekete geçiren GSX-S1000; Suzuki’nin marka sembolü olarak bilinen ana renk Metalik Triton Mavisi (YSF), yeni geliştirilen Parlak Mat Mekanik Gri (QT7) ve Parlak Parlak Siyah (YVB) üç farklı gövde rengi seçeneği ile tercih ediliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yenilenen Suzuki GSX-S1000 Eylül’de Türkiye’ye Geliyor!

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Yenilenen Suzuki GSX-S1000 Eylül’de Türkiye’ye Geliyor!

Yenilenen Suzuki GSX-S1000 Eylül’de Türkiye’ye Geliyor! GSX ailesinin en güçlü üyesi, Suzuki motosiklet ürün gamının …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör