Fossil, Mevcut Saatleri Güncellenen Wear OS’ye Yükseltmeyecek

blank
Fossil, Mevcut Saatleri Güncellenen Wear OS'ye Yükseltmeyecek

İçerik: Fossil, Mevcut Saatleri Güncellenen Wear OS’ye Yükseltmeyecek

Fossil, Mevcut Saatleri Güncellenen Wear OS’ye Yükseltmeyecek:

Mevcut Wear OS akıllı saatinizin Google’ın Samsung ile olan ekibinden yararlanacağını varsaymayın. Fosil yöneticileri Greg McKelvey ve Steve Prokup, bir röportajda, şirketin mevcut Wear OS saatlerinin yeniden çalışılan yazılıma yükseltme yapmayacağını söyledi. Fossil Gen 5’iniz maalesef eskiyen bir arayüzle takılacak.

En son yazılımı kullanarak Fossil bileklik istiyorsanız, ödeme yapmanız gerekecek. McKelvey, şirketin sonbaharda sorumluluğu üstlenecek tek bir “premium” Fossil saat (Gen 6) planladığını ve Michael Kors ve Skagen gibi alt markaların eşdeğerlerini piyasaya sürmeyi planladığını söyledi. Prokup, bu cihazın bazı “oldukça büyük donanım yükseltmeleri” ile övüneceğini söyledi.

Geçmiş modeller büyük olasılıkla Fossil’in dizilişinde bütçe seçenekleri olarak hizmet etmek için fiyat indirimleri alacaktı. McKelvey, tam teşekküllü akıllı saatlerin hibrit modellerden “çok daha başarılı” olduğunu ve bu analog-dijital karışımların gelecekte odak noktası olmayacağını öne sürdü.

Yükseltme sınırı, yeni Wear OS tabanlı yeni saatlerin platform için önemli bir sıçramayı temsil edeceğini, aynı zamanda Google, Samsung ve Fossil gibi markaların hesaplanmış riskler aldığını gösteriyor. İleride daha fazla alıcı çekme şansını artırırsa, mevcut sahiplerini geride bırakmaya istekli görünüyorlar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fossil, Mevcut Saatleri Güncellenen Wear OS’ye Yükseltmeyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple Music Lossless Artık Desteklenen Cihazlarda Kullanılabilir

Apple Music Lossless Artık Desteklenen Cihazlarda Kullanılabilir: Dolby Atmos uzamsal ses düğmesini çevirdikten kısa bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör