God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

blank
God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022'ye Ertelendi

İçerik: God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi:

PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst Çarşamba günü yaptığı açıklamada, God of War: Ragnarök’ün 2022’ye ertelendiğini açıkladı, ancak kurtarıcı bir lütuf var: PlayStation 5’e ek olarak PlayStation 4’e de geliyor Hulst, devam eden COVID-19 salgını ve Resmi PlayStation Podcast’inde konuşurken performans yakalama yeteneğine erişim zorlukları, nedenleri olarak. God of War: Ragnarök geliştiricisi Santa Monica Studio, daha sonra bir tweet ile oyunun 2022’ye ertelendiğini doğruladı. Ek olarak Hulst, Gran Turismo 7’nin hem PS4 hem de PS5’te mevcut olacağını da açıkladı.

Hulst, Resmi PlayStation Podcast’inde (PlayStation Blog aracılığıyla) “Belki de en büyük zorluk, uzman konumlara, genellikle fiziksel konumlara ihtiyacımız olduğunda oldu” dedi. “Öncelikle performans yakalama, ses çalışması. Bunların bazılarına gerçekten zekice çözümler bulduk, insanların evlerine küçük kayıt stüdyoları kurduk. Ancak birden fazla aktörle çok sayıda sinema için performans çekimi yaparken bunu çözmek o kadar kolay değildir. Yani bir seçeneğiniz var. Bunu daha sonra programda yapabilirsiniz, bu da size sorunlara neden olabilir. Veya farklı bir şekilde yaparak nihai kaliteyi riske atabilirsiniz.

“Ama size söyleyebilirim ki kaliteyi riske atmayacağız. Son derece kaliteli, bitmiş oyunlar göndermek istiyoruz ve bunu takımlarımızı kırılma noktasına kadar zorlamadan yapmak zorundayız. Yani şu anda geliştirme aşamasında olan çok büyük, çok anlatı odaklı iki oyunumuz var: Horizon Forbidden West ve bir sonraki God of War. Ve her ikisi için de, performans yakalama ve yeteneğe erişimden açıkçası etkilenirler. Horizon için bu tatil sezonunu yayınlama yolunda olduğumuzu düşünüyoruz. Ancak bu henüz kesin değil ve bunu size mümkün olan en kısa sürede teyit etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

“Ve God of War [Ragnarök] için proje biraz sonra başladı. Bu nedenle, Santa Monica Studio’nun hepimizin oynamak istediği muhteşem God of War oyununu sunabilmesini sağlamak için bu oyunu gelecek yıla ertelemeye karar verdik. Bu şeylerle, bir şeyler vermeli. Unvanlarımızın kalitesi olamaz ve kesinlikle harika ekibimizin sağlığı veya esenliği olmayacak.”

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör