Kia 2021 Niro EV, Uygun Fiyatlara Teknik Avantajlar Sunuyor

blank
Kia 2021 Niro EV, Uygun Fiyatlara Teknik Avantajlar Sunuyor

İçerik: Kia 2021 Niro EV, Uygun Fiyatlara Teknik Avantajlar Sunuyor

Kia 2021 Niro EV, Uygun Fiyatlara Teknik Avantajlar Sunuyor:

Otomobil üreticileri, özellikle teknoloji yüklü elektrikli modeller için yeni model yıllarıyla birlikte fiyatları yükseltmeye bayılıyor, ancak Kia bu trendi kırmaya kararlı görünüyor. Electrek, Kia’nın bir dizi teknik yükseltmeyle birlikte 2021 Niro EV yenilemesini tanıttığını, ancak 2020 modeli için gördüğünüz EX trim için aynı 39.090 $ başlangıç ​​fiyatını sunduğunu belirtiyor. Yükseltilmiş EX Premium bile 44.650 $ ‘dan sadece 60 $ daha pahalı.

Bunlar sizin de fark edeceğiniz yükseltmelerdir. 2021 Niro artık kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto içeriyor. Isınmanıza veya soğumanıza yardımcı olmak için uzaktan çalıştırma da alacaksınız. Kapı tabanlı bir arka yolcu uyarısı artık standarttır ve sürücü yardımı, önde gelen bir araç kalkış uyarısı, bir otoyol sürüş yardımı ve navigasyon tabanlı hız sabitleyiciyi içerecek şekilde büyümüştür.

Geçen yılki modeli satın aldıysanız, muhtemelen pişmanlık duymayacaksınız. Bununla birlikte, daha fazla konfor istiyorsanız, 2021 güncellemesi Niro’yu daha çekici hale getiriyor. Niro’nun geniş tasarımı, verimliliği ve dahil edilen sürücü asistleri ile piyasadaki en pratik EV’lerden biri olduğunu zaten hissettik – bu sadece sıfır emisyonlu crossover için daha zorlayıcı bir durum haline getiriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Kia 2021 Niro EV, Uygun Fiyatlara Teknik Avantajlar Sunuyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Tesla, Full Self Driving 10 Beta’yı Kullanıma Sunuyor

Tesla, Full Self Driving 10 Beta’yı Kullanıma Sunuyor:Tesla’nın son büyük Tam Kendi Kendine Sürüş beta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör