Nokia C20 Plus 11 Haziran’da Piyasaya Sürülecek

blank
Nokia C20 Plus 11 Haziran'da Piyasaya Sürülecek

İçerik: Nokia C20 Plus 11 Haziran’da Piyasaya Sürülecek

Nokia C20 Plus 11 Haziran’da Piyasaya Sürülecek:

Nokia marka lisans sahibi HMD Global, Weibo’da Nokia C20 Plus’ın 11 Haziran’da piyasaya sürüleceğini açıkladı. Yeni Nokia telefonunun, Finlandiyalı teknoloji devinin Nisan ayında tanıttığı Nokia C20’nin bir yükseltmesi olması bekleniyor. Nokia C20 Plus lansman tarihini açıklayan bir teaser görüntüsü, telefonun çift arka kamera taşıyacağını ortaya koyuyor. Akıllı telefonun diğer özellikleri, genel olarak giriş seviyesi özelliklere sahip olacağını ima ediyor. Söylenti değirmeni, Nokia C20 Plus’ın TA-1388 model numarasına sahip olacağını öne sürdü.

Nokia C20 Plus lansman tarihi
Weibo’daki resmi Nokia hesabı, Nokia C20 Plus’ın lansman tarihinin Perşembe gününe denk gelen 11 Haziran olduğunu açıkladı. Marka ayrıca, lansmanın 11 Haziran’da Çin’de saat 10:00 CST Asya’da (07:30 IST) gerçekleştirileceğini gösteren bir teaser resmi yayınladı. Akıllı telefon, Nisan ayında piyasaya sürülen Nokia Lite Kulaklıkların yanı sıra ülkede piyasaya sürülecek. 36 saat pil ömrü.

Nokia C20 Plus teknik özellikleri (beklenen)
HMD Global tarafından yayınlanan teaser, çift arka kamera kurulumunu ortaya çıkaran Nokia C20 Plus’ın arkasını gösteriyor. Akıllı telefonun ayrıca daha önce Nokia C20 ve Nokia C10’da bulunana benzeyen dokulu bir arkaya sahip olduğu görülüyor. Ayrıca görüntü, Nokia C20 Plus teknik özelliklerinin bir parmak izi sensörü içermeyebileceğini gösteriyor. Telefonun üst kısmında 3,5 mm kulaklık jakı var gibi görünüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nokia C20 Plus 11 Haziran’da Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek: Google, geçtiğimiz ay I/O geliştirici konferansında bir dizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör