WatchOS 8 Daha Bağımsız Bir Apple Watch İnşa Edecek

blank
WatchOS 8 Daha Bağımsız Bir Apple Watch İnşa Edecek

İçerik: WatchOS 8 Daha Bağımsız Bir Apple Watch İnşa Edecek

WatchOS 8 Daha Bağımsız Bir Apple Watch İnşa Edecek:

Apple Watch, WWDC’den sonra iPhone’unuza çok yakından bağlı olmayabilir. MacRumors, geliştirici Khaos Tian’ın, diğer Apple cihazlarında bulunan Kişiler ve İpuçları uygulamalarının habersiz yerel Watch sürümlerini referans alan App Store profil bilgilerini keşfettiğini bildiriyor. İsimlerin ötesinde görülecek pek bir şey olmasa da, bu, watchOS 8’in daha fazla bağımsızlık sunabileceğini gösteriyor – kişi listenizi yönetebilir veya Apple Watch arayüzü yardımını yalnızca bileğinizden alabilirsiniz.

Profil verileri ayrıca herhangi bir Apple donanımında bulunmayan bir “Zihin” uygulamasına atıfta bulunur. Bunun ne olabileceği net değil, ancak Apple’ın sağlığa odaklanması, bunun bir zihinsel sağlık veya farkındalık uygulaması olabileceğini öne sürüyor. Bloomberg kaynakları kısa süre önce Apple Watch’ın watchOS 8’de “sağlık izleme” iyileştirmeleri alacağını iddia etti, ancak ayrıntılı bilgi vermedi.

Apple’ın watchOS 8 ile daha fazla saat bağımsızlığı için baskı yapması şaşırtıcı olmaz. Şirket, çocukların ebeveynlerinin iPhone’una bağlı bir Apple Watch kullanabilecekleri watchOS 7’nin Aile Kurulumu ile bu yönde önemli bir adım attı. Bu yeni yazılımda tam bağımsızlığa güvenemeyiz (eğer olursa), ancak ahizenizi evde daha sık bırakmanıza yardımcı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: WatchOS 8 Daha Bağımsız Bir Apple Watch İnşa Edecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor: Xiaomi, kendi akıllı gözlüklerini piyasaya sürerek giyilebilir ürünler alanında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör