Yeni iPhone 13, 1TB’lık Bir Hafızaya Sahip Olacak

blank
Yeni iPhone 13, 1TB'lık Bir Hafızaya Sahip Olacak

İçerik: Yeni iPhone 13, 1TB’lık Bir Hafızaya Sahip Olacak

Yeni iPhone 13, 1TB’lık Bir Hafızaya Sahip Olacak:

Apple’ın yeni nesil amiral gemisi teklifinin bu yıl sonbaharda olması beklendiğinden, iPhone 13 serisi özellikleri söylenti değirmeninde artmaya devam ediyor. Geçen yıl olduğu gibi, dizilişin premium modelleri içermesi bekleniyor ve bunlar büyük olasılıkla iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olarak adlandırılacak. Wedbush analisti Daniel Ives’in yeni bir yatırımcı notu, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’in 1 TB dahili depolama ile gelebileceğini öne sürdü. Ayrıca yatırımcı notu, iPhone 13 serisinin tüm modellerinde LiDAR sensörlerinin bulunabileceğini de öne sürüyor.

Ives’in en son yatırımcı notuna MacRumors tarafından erişildi ve bu, iPhone 13 Pro Max ve iPhone 13 Pro’nun 1 TB dahili depolama seçeneği içerebileceğini gösteriyor. İki modelin de daha düşük depolama yapılandırmalarında sunulması muhtemeldir, ancak 1 TB depolama seçeneği, üst uç yapılandırma olarak dahil edilebilir. Geçen yılki iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’te sunulan maksimum depolama alanı 512 GB’dir.

1 TB iddiası doğruysa, bunlar Apple’ın bu kadar yerel depolama sunan ilk iPhone’ları olacak. Akıllı telefonların harici bir microSD kart aracılığıyla depolama alanını genişlettiği bilinirken, piyasadaki çok az sayıda amiral gemisi 1 TB yerel depolama sunuyor.

Ives ayrıca iPhone 13 serisine geleceği söylenen tüm modellerin – iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max – LiDAR sensörlerine sahip olabileceğini tahmin ediyor. Geçen yıl, yalnızca iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max çeşitleri LiDAR sensörleriyle geldi ve tüm modellere genişletilmesi Apple’ın AR’yi daha yaygın hale getirme çabalarını doğruluyor. LiDAR sensörleri şu anda düşük ışıkta fotoğrafçılık ve AR efektleri için kullanılmaktadır.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni iPhone 13, 1TB’lık Bir Hafızaya Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

HP’nin Yeni Spectre x360 Bilgisayarları OLED Ekranlara Sahip

HP’nin Yeni Spectre x360 Bilgisayarları OLED Ekranlara Sahip: HP, en yeni Spectre x360 2’si 1 …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör