Apple Cihazımı Bul Özelliği Artık Kapalı Cihazları da Bulacak

blank
Apple Cihazımı Bul Özelliği Artık Kapalı Cihazları da Bulacak

İçerik: Apple Cihazımı Bul Özelliği Artık Kapalı Cihazları da Bulacak

Apple Cihazımı Bul Özelliği Artık Kapalı Cihazları da Bulacak:Apple’ın WWDC 2021 brifingi sona erdi, ancak platformlarına gelen yeni özelliklerin listesi, birçoğunun hala ortaya çıkması için yeterince uzun. iOS 15 Önizleme’de dikkat edilmesi gereken bir bölüm, “Find My”da yapılan değişiklikleri açıklıyor.

Sizinle konumlarını paylaşan kişilerin canlı akış konumlarını eklemekten başka, iOS 15’te iPhone veya iPad’inizin kaybolup kaybolmadığını veya çalındığını bulmak çok daha kolaydır. Birisi onu silmiş olsa bile, Aktivasyon Kilidi etkin olduğu sürece, cihaz bilgilerinizi Merhaba ekranında göstermeye devam edecek ve insanlara bu cihazın gerçek sahibi tarafından izlenebilir olduğunu söyleyecektir.

blank

Apple’a göre, Find My özelliği artık cihazları kapatıldıktan sonra bile bulabilecek. Basın bülteni ve önizleme sayfası bunun nasıl çalıştığını tam olarak açıklamadı, bu nedenle cihazın pil gücü azaldığında / çekildiğinde bulunduğu yerden son bir ping bekleyip bekleyemeyeceğiniz veya bir tür düşük olup olmayacağı açık değil. -Telefonunuz kapalıyken bile açık kalan güçlü Bluetooth izleme. 9to5Mac, sahiplerine yeni izleme özellikleri hakkında bilgi vermek için bir iOS 15 cihazının gücü azaldığında görünen açılır pencerenin bir resmine sahiptir.

Diğer eklemeler, kaybolan AirPods Pro veya AirPods Max’i bulmanıza yardımcı olurken, Ayırma uyarıları, “bir cihaz, AirTag veya uyumlu üçüncü taraf öğe” bıraktıysanız sizi bilgilendirir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Cihazımı Bul Özelliği Artık Kapalı Cihazları da Bulacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı: Bir şirket sözcüsü, yatırım firması Dragoneer Investment Group …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör