Apple, Safari Web Uzantılarını iPhone ve iPad’e Getiriyor

blank
Apple, Safari Web Uzantılarını iPhone ve iPad'e Getiriyor

İçerik: Apple, Safari Web Uzantılarını iPhone ve iPad’e Getiriyor

Apple, Safari Web Uzantılarını iPhone ve iPad’e Getiriyor:Bir dizi gizlilik güncellemesinin yanı sıra Apple, WWDC açılış konuşması sırasında Safari için daha fazla özellik duyurdu. Bunların arasında, web uzantılarını iPad ve iPhone’da Safari’ye getirmesi de var. Yeniden tasarlanan sekme çubuğu ve sekme grupları sayesinde sekmelerinizi ve pencerelerinizi yönetmek daha kolay olacak. Sekmeler daha küçüktür ve etkin web sayfası hakkında daha fazla bilgi için adres çubuğuna dokunabilirsiniz. İşleri biraz toparlamak için sekme çubuğu, sekmelerinizi, araç çubuğunu ve arama alanını tek bir alanda birleştirir.

Ayrıca, yeni görünümü tamamlamak için kullandığınız web sayfasıyla aynı rengi benimser.Görünüşte sekme grupları aktif yer imleri gibi davranacak ve dağınıklığı azaltmaya yardımcı olacaktır. Bunları Mac’te sol kenar çubuğunda bulacaksınız, ayrıca tüm cihazlarınız arasında senkronize olurlar ve sekme gruplarını başkalarıyla paylaşabilirsiniz. iOS 15’te yenilenen sekme çubuğu benzer şekilde çalışacak ve ekranın alt kısmında görünecek. Bir dokunuşla görünür ve kaydırmaya başladığınızda iPhone’unuz onu tekrar gizleyecektir. Yeni araç ayrıca size çubuktan farklı sekmelere kaydırma olanağı da verecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple, Safari Web Uzantılarını iPhone ve iPad’e Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor: Xiaomi, kendi akıllı gözlüklerini piyasaya sürerek giyilebilir ürünler alanında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör