Dolby Atmos Özelliği Artık Apple Music’te Mevcut

blank
Dolby Atmos Özelliği Artık Apple Music'te Mevcut

İçerik: Dolby Atmos Özelliği Artık Apple Music’te Mevcut

Dolby Atmos Özelliği Artık Apple Music’te Mevcut:

Geçen ay Apple, Haziran ayında Apple Music’e hem kayıpsız ses hem de Dolby Atmos eklemeyi planladığını duyurdu. Bugün şirket, Atmos’un artık akış için uygun olduğunu söylüyor. Özellik ilk duyurulduğunda Apple, akış hizmetinin tüm AirPods ve Beats kulaklıklarda ve H1 veya W1 çipli kulaklıklarda otomatik olarak Dolby Atmos’ta müzik çalacağını açıkladı. Aynı şey iPhone, iPad ve Mac’in “en son sürümlerindeki” yerleşik hoparlörler için de geçerlidir.

blank

Apple, derlenmiş çalma listeleri ve özel rozetlerle Dolby Atmos içeriğinin kolay bulunmasını sağlama sözü verdi. Bilmediğimiz şey, kaç şarkının mevcut olduğu. Apple, lansmanda “binlerce” şarkının bulunacağını söyledi, ancak belirli bir sayı vermedi. Şirket, sanatçıların, yapımcıların ve mühendislerin Dolby Atmos’ta müzik oluşturmasını kolaylaştırmak için Dolby ile ortaklık kuruyor. Apple ayrıca, mevcut materyalleri formata getirmek için sanatçılar ve etiketlerle birlikte çalıştığını söyledi. Orijinal duyuruya dayanarak, “düzenli olarak” daha fazla parçanın eklenmesini bekleyebiliriz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Dolby Atmos Özelliği Artık Apple Music’te Mevcut

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Nvidia ve Valve, DLSS’yi Linux’a Getiriyor

Nvidia ve Valve, DLSS’yi Linux’a Getiriyor: Windows oyunlarını çalıştırmak için Valve’in Proton uyumluluk aracını kullanan …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör