Fortnite’ın Yeni Sezonunda Yeni Karakterler Geliyor

blank
Fortnite'ın Yeni Sezonunda Yeni Karakterler Geliyor

İçerik: Fortnite’ın Yeni Sezonunda Yeni Karakterler Geliyor

Fortnite’ın Yeni Sezonunda Yeni Karakterler Geliyor:

Fortnite’ın 2. bölümün 7. sezonu artık Superman veya Rick & Morty’nin Rick Sanchez’i olarak oynama ve bir UFO’da uçma yeteneğiyle yayında. En son bölüm ayrıca, savaş yıldızlarını kullanan, seviye eziyetini azaltan ve tek tek öğeleri yakalamayı kolaylaştıran yenilenmiş bir Savaş Bileti sistemi ile birlikte gelir.

Hikaye fragmanı, Fortnite sakinlerinin adanın üzerinde uğursuz bir şekilde uçan ve Sıfır Noktası enerji kaynağını tüketen devasa bir UFO’nun gelişine tepki verdiğini gösteriyor. Bu da, 6. sezonun kalıntılarını etkili bir şekilde silerek, kuleyi ve ilk kalıntıları yok eder.

Bunun yerine The Rock tarafından seslendirildiği söylenen Foundation adında gizemli bir karakter görüyoruz. Ardından, Ajan Jonesy’nin eski patronu Doktor Sloane belirir ve adanın sakinlerini uzaylı istilacıları ele geçirmeye çağırır. “Artık anlamadığımız bir düşmanla savaşın eşiğindeyiz,” diye sesleniyor.

Diğer yeni başlık karakterleri, yukarıda bahsedilen Dr. Sloan ve birçok uzaylı karakterle birlikte korku tavşanı Guggimon’u içeriyor. Epic, Kymera adlı birinin “farklı kafa şekilleri, göz renkleri, cilt desenleri ve daha fazlasıyla” özelleştirilebileceğini belirtiyor. Ayrıca raylı tabanca, esnek darbeli tüfek ve daha fazlasını içeren yeni bilimkurgu silahlarına da sahip olacaksınız.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fortnite’ın Yeni Sezonunda Yeni Karakterler Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor: Valve, ikinci Steam Next Fest’i düzenlemek için …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör