Prince of Persia: The Sands of Time Remake Yine Ertelendi

blank
Prince of Persia: The Sands of Time Remake Yine Ertelendi

İçerik: Prince of Persia: The Sands of Time Remake Yine Ertelendi

Prince of Persia: The Sands of Time Remake Yine Ertelendi:Ubisoft, Rainbow Six Extraction (önceden Rainbow Six Quarantine olarak biliniyordu) dahil olmak üzere Cumartesi günü E3 etkinliğinde sergileyeceği bazı şeyleri açıkladı. Bununla birlikte, Ubisoft Forward sırasında kesinlikle yer almayacak bir oyun, Prince of Persia: The Sands of Time Remake.

Geliştirme ekibi Twitter’da henüz daha fazla bilgi paylaşmaya hazır olmadığını yazdı. Daha fazla ayrıntıyı daha sonra açıklayacak. Ubisoft, Prince of Persia: The Sands of Time Remake’i oyunun ilk çıkışından bir ay sonra Şubat ayında süresiz olarak erteledi. Ancak şirket, “oyunumuzun gelecek yıl piyasaya sürülmesi için büyük ilerleme kaydettiğini” söylüyor.

Bu haber, yeniden yapılanma hakkında bir güncelleme için sabırlı olması gereken Prince of Persia hayranları için bir serseri gibi gelebilir. Oyunun Ubisoft Forward’ta görünmeyeceği konusunda şeffaf olmak, yayıncının oyuncuları çok fazla hayal kırıklığına uğratmaktan kaçınmasına yardımcı olabileceği için iyi bir hamle.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Prince of Persia: The Sands of Time Remake Yine Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor: Valve, ikinci Steam Next Fest’i düzenlemek için …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör