Ron’s Gone Wrong Filminin Fragmanı Yayınlandı

blank
Ron's Gone Wrong Filminin Fragmanı Yayınlandı

İçerik: Ron’s Gone Wrong Filminin Fragmanı Yayınlandı

Ron’s Gone Wrong Filminin Fragmanı Yayınlandı:

Yerli robotlar hızla pratik bir gerçeklik haline geliyor ve Hollywood, içine atılan bir tutam komik komedi ile sonuçları keşfetmeye hevesli. Entertainment Weekly, 20th Century Studios ve Locksmith Animation’ın Ron’s Gone Wrong’un ilk fragmanını yayınladığını bildirdi. Bir ev robotu (Zach Galifianakis) alan bir çocuk olan Barney’nin (Luca’nın Jack Dylan Grazer) CG-animasyonlu hikayesi, “kutunun dışında en iyi arkadaşı” olması gerekiyordu. Tabii ki, birkaç hileden fazlasının yanı sıra dostluk ve insan olma derslerine yol açan bir aksaklık.

Filmin yıldızlarla dolu kadrosunda Olivia Colman, Ed Helms ve Rob Delaney de yer alıyor. 22 Ekim’de vizyona girmeli. Bir noktada Disney + ‘a ulaşmasını beklememize rağmen, şu ana kadar akış planlarından söz edilmedi.

Big Hero 6’daki paralelliklerden kaçmak zor – büyüleyici bir robotun bir çocuğun kendini keşfetmesine yardımcı olduğu başka bir büyüme hikayesi. Bununla birlikte, bazı tematik farklılıklar vardır. Big Hero 6, 2010’lar dönemi Silikon Vadisi’nin iyimserliğini ve robotların hayatı daha iyi hale getirme potansiyelini somutlaştırırken, Ron’s Gone Wrong biraz daha temelli olabilir. Buradaki kötü adam, çocukların yüz yüze görüşmek yerine cihazlarına bağlı kalmalarını istiyor. Film yapımcıları açıkça çocuklara teknolojinin yerini alması değil, yüz yüze etkileşimi sağlaması gerektiğini öğretmek istiyorlar.

Ve evet, COVID-19 pandemisinin bağlamı anlamı çarpıtıyor. Yönetmen Sarah Smith daha önce EW’ye, başlığının pandeminin gerektirdiği şekilde “tamamen ekranlar ve mesajlar aracılığıyla” konuşma ile ilgili sorunları gösterdiğini söyledi. Ron’s Gone Wrong, aşıların arkadaşların bir kez daha yüz yüze görüşmesini güvenli hale getirdiği sırada geliyor ve bu film insanları bu gerçek dünya bağlantılarını kurmaya teşvik edebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ron’s Gone Wrong Filminin Fragmanı Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü

Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü: Artık bir sonraki Matrix filminin küçük, rastgele kliplerini izlemekle …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör