Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor

blank
Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor

İçerik: Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor

Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor:Resmi: Battlefield 2042, DICE’ın uzun süredir devam eden birinci şahıs nişancı serisinin bir sonraki oyunu. Ve bugünkü açıklamayla yayıncı EA, oyuncuların Battlefield’ın bir sonraki çıkışından neler bekleyebileceklerini gösteren aksiyon dolu bir fragman paylaştı.

Bir ATV’nin helikopteri çıkardığını gördüğümüzde, klibin yaklaşık iki dakikasına kadar hepsi oldukça standart aksiyon ücreti. Bu, aşağıdaki sahne için zemin hazırlar. Üç dakikadan başlayarak, birbirini kovalayan iki jet görüyoruz. Bununla birlikte, tipik it dalaşı gibi oynamak yerine, öndeki uçağın pilotu jetinin burnunu yukarı çeker ve roketatarla takipçisini çıkarmak için gemiden dışarı çıkar. Daha sonra tekrar binmek ve yola çıkmak için kokpitin kenarını tutuyorlar.

Sahnenin sahnelenmesi, YouTube’da bulabileceğiniz Battlefield ile ilgili en popüler videolardan birinin yaratıcısı ve fragmanda gösterilen manevra olan RendeZook ile en yakından ilişkili kişi olan Stun_gravy’ye bir saygı duruşu niteliğindedir. RendeZook, serinin ilk oyunu olan 2002’deki Battlefield 1942’ye geri dönüyor. Bu başlıkta, oyuncuların başarabileceği en etkileyici hava başarılarından biri, bir döngü yaptıktan sonra uçaklarından atlamak, rakiplerini bir bazuka ile almaktı ve sonra sürüş seviyeleri yükselirken geri dönün.

Tekneyi kontrol etmek için orada değilseniz, jetler bir döngüyü çekmeyi çok daha zor hale getirdiğinden, RendeZook modern bir ortamda yer alan Battlefield oyunlarında altın standart haline geldi.3Ve bu, kısaca Battlefield 2042 fragmanı. Geliştirici DICE’ın “Yalnızca Battlefield’da” olarak adlandırdığı anları kutluyor. Oyuncu yaratıcılığını ödüllendiren RendeZook gibi başarılar ve bu kadar çok insanın bu diziyi neden bu kadar çok sevdiğinin ve her yıl tekrar tekrar gelmesinin büyük bir parçası.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör