Netflix’in Yeni Dizisi Cowboy Bebop, Bu Sonbaharda Yayınlanacak

blank
Netflix'in Yeni Dizisi Cowboy Bebop, Bu Sonbaharda Yayınlanacak

İçerik: Netflix’in Yeni Dizisi Cowboy Bebop, Bu Sonbaharda Yayınlanacak

Netflix’in Yeni Dizisi Cowboy Bebop, Bu Sonbaharda Yayınlanacak: Cowboy Bebop hayranları Spike, Faye, Jet ve Edward dünyasını tekrar ziyaret etmek için daha fazla beklemek zorunda kalmayacak. Netflix, Geeked Week programının ikinci gününde yaptığı açıklamada, efsanevi Sunrise animesinin canlı aksiyon uyarlamasını bu sonbaharda yayınlayacağını duyurdu. Dahası, orijinal dizi bestecisi Yoko Kanno, uyarlamanın müziklerini yazıyor.

Bununla birlikte, tür hayranlarının bu sonbaharı dört gözle beklemesi gerekmiyor. Ekim ayında Netflix, geçen yılki 10 bölümlük ilk çalışmasının ardından doğaüstü korku dizisi Locke & Key’in ikinci sezonunu yayınlayacak. İkinci sezonlardan bahsetmişken Netflix, Shadow and Bone’u yeniledi. 23 Nisan’da prömiyeri yapılan dizi göz önüne alındığında bu hızlı bir geri dönüş. Netflix beklenen bir çıkış tarihi paylaşmadı, ancak ikinci sezonun Leigh Bardugo’nun Grishaverse üçlemesinin ikinci kitabı olan Siege and Storm’u uyarlaması muhtemel.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix’in Yeni Dizisi Cowboy Bebop, Bu Sonbaharda Yayınlanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü

Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü: Artık bir sonraki Matrix filminin küçük, rastgele kliplerini izlemekle …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör