Sony WF-1000XM4 TWS Kulaklık Piyasaya Sürüldü

blank
Sony WF-1000XM4 TWS Kulaklık Piyasaya Sürüldü

İçerik: Sony WF-1000XM4 TWS Kulaklık Piyasaya Sürüldü

Sony WF-1000XM4 TWS Kulaklık Piyasaya Sürüldü:Sony WF-1000XM4 gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar dünya çapında piyasaya sürüldü. Kulaklıklar, Haziran 2021’den itibaren çeşitli küresel pazarlarda satışa sunulacak. Bunlar, Apple AirPods Pro ve Samsung Galaxy Buds Pro gibi premium seçeneklere karşı çıkan Sony’nin şimdiye kadarki en gelişmiş TWS kulaklıklarıdır. Bunlar ayrıca, yüksek çözünürlüklü LDAC Bluetooth codec bileşenini destekleyen ve aktif gürültü iptali (ANC) ve kasa için Qi kablosuz şarj gibi diğer üstün özelliklerle birlikte gelen, dünyadaki ilk gerçek kablosuz kulaklıklar arasındadır.

Sony WF-1000XM4 teknik özellikleri
Segmentteki diğer premium TWS kulaklıklar gibi, Sony WF-1000XM4, XM3 neslinden yüzde 40 daha iyi olduğu iddia edilen ANC özelliğine sahiptir. Ayrıca, geliştirilmiş ANC’yi destekleyen ve daha iyi ses kalitesi ve bağlantı vaat eden yeni bir Sony V1 işleme çipi de var. Kulaklıklar, WF-1000XM3’ten çok daha küçüktür ve pil ömründe veya performansta herhangi bir azalma olmadan daha iyi konfor vaat eden tamamen yeni bir tasarıma sahiptir.

Önemli yeni bir ekleme, Sony WF-1000XM4’te LDAC Bluetooth codec bileşeni desteğidir. Bunlar, tipik olarak gerçek kablosuz kulaklıklarda görülen SBC, AAC ve Qualcomm aptX Bluetooth codec bileşenlerinden daha üstün olduğu düşünülen gelişmiş yüksek çözünürlüklü Bluetooth codec bileşenine sahip ilk TWS kulaklıklar arasındadır. Bununla, kulakiçi kulaklıklar Bluetooth üzerinden daha fazla miktarda veri taşıyabilmelidir, bu da daha iyi ses kalitesi ve bazı yüksek çözünürlüklü ses içeriği için bazı temel destek vaat ediyor. Ayrıca Sony’nin DSEE Extreme ses yükseltme özelliğinin yanı sıra 360 Reality Audio desteği de var.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony WF-1000XM4 TWS Kulaklık Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple Watch Series 7 Teknik Özellikleri Belli Oldu

Apple Watch Series 7 Teknik Özellikleri Belli Oldu: Apple Watch Series 7 teknik özelliklerinin Twitter’da …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör