90’ların Efsane Oyunu Metal Slug Tactics Geri Dönüyor

blank
90'ların Efsane Oyunu Metal Slug Tactics Geri Dönüyor

İçerik: 90’ların Efsane Oyunu Metal Slug Tactics Geri Dönüyor

90’ların Efsane Oyunu Metal Slug Tactics Geri Dönüyor:Temel bir SNK aksiyon serisi olan Metal Slug, taktiksel RPG formunda geri döndü! Bugünkü Summer Games Fest sunumu sırasında duyurulan Metal Slug Tactics, Steam’deki PC’lere yönelik serinin yeni bir girişidir. Kaygan fragman orijinal ekibi yeniden tanıtıyor ve oyunun orijinal serinin piksel sanatı estetiğine hakkını vereceğini açıkça ortaya koyuyor. Yayıncı Dotemu’ya göre, sıra tabanlı taktik RPG oyununu (Final Fantasy Tactics’e benzer) haydut benzeri unsurlarla birleştirecek. Henüz bir çıkış tarihi yok, ancak kesinlikle takip edeceğimiz bir oyun.

İşte resmi tanıtım yazısı:

“Metal Slug Tactics, Peregrine Falcon Squad’ı dinamik, stratejik dövüş yoluyla yeni bir savaş alanına yönlendirirken Marco, Eri, Fio ve Tarma’yı yeniden bir araya getiriyor. Oyuncular klasik Metal Slug silahlarını kullanıyor, beceri ağaçlarından, avantajlardan ve süper saldırı yakıtlı adrenalinden yararlanıyor serinin imza kötü adamlarının yanlarını alt etmek ve yıkmak için sistem.”

Dotemu, Roguelite unsurlarının görevleri tekrar oynanabilir hale getirdiğini söyledi. Görevler, el yapımı arazi karolarının farklı kombinasyonlarından inşa edilmiştir.

Müzik Tee Lopes’a aittir (Sonic Mania, League of Legends, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ve Streets of Rage 4’ün Mr. X Nightmare DLC’si ve diğer oyunlar).

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 90’ların Efsane Oyunu Metal Slug Tactics Geri Dönüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör