Apple’ın Yeni Dizisi Invasion’ın Fragmanı Yayınlandı

blank
Apple'ın Yeni Dizisi Invasion'ın Fragmanı Yayınlandı

İçerik: Apple’ın Yeni Dizisi Invasion’ın Fragmanı Yayınlandı

Apple’ın Yeni Dizisi Invasion’ın Fragmanı Yayınlandı:For All Mankind’ın ikinci sezonu Nisan ayında bitmiş olabilir, ancak Apple TV+ aboneleri bu sonbaharda yayın platformunda yeni bir orijinal bilim kurgu dizisi izlemeyi dört gözle bekleyebilirler. 22 Ekim’de Apple, Invasion’ı piyasaya sürecek. Başrollerinde Sam Neill (Jurassic Park), Shamier Anderson (Awake), Golshifteh Farahani (Paterson), Firas Nassar (Fauda) ve Shioli Kutsuna’nın (Deadpool 2) yer aldığı dizi, tahmin ettiğiniz gibi, tüm dünyayı içine alan bir uzaylı istilasının hikayesini anlatıyor.

Dizi, 22 Ekim 2021’de Apple TV+’da başlıyor.

Apple’ın paylaştığı ve Neill’in Şerif John Bell Tyson’ın insanlığın Dünya’daki amacı hakkında felsefe yaptığı karakterin yer aldığı fragmanda, hikayeyi anlıyoruz. Ana karakterler dünyanın dört bir yanına Tokyo, Londra ve Afganistan gibi yerlerde yayılmıştır. Tyson bir çiftçinin tarlasında bir çarpma krateri keşfettiğinde bir şeylerin yanlış olabileceğine dair ilk işaretler ortaya çıkıyor. Sonunda, kıyamet kopuyor ve klibin sonuna doğru, insanlara yönelik tehdide kısa bir bakış atıyoruz.

Invasion, bu yıl Apple TV+’a giden tek büyük bütçeli bilim kurgu dizisi değil. Ertelenmediği takdirde Apple’ın Isaac Asimov’s Foundation uyarlaması da 2021’de prömiyer yapacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple’ın Yeni Dizisi Invasion’ın Fragmanı Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü

Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü: Artık bir sonraki Matrix filminin küçük, rastgele kliplerini izlemekle …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör