Control Bu Hafta Epic Games Store’dan Ücretsiz İndirilebilir

blank
Control Bu Hafta Epic Games Store'dan Ücretsiz İndirilebilir

İçerik: Control Bu Hafta Epic Games Store’dan Ücretsiz İndirilebilir

Control Bu Hafta Epic Games Store’dan Ücretsiz İndirilebilir:

Epic Games Store, kullanıcılara her hafta bir veya iki ücretsiz oyun sunuyor. Mevcut Mega İndirimin son haftasını bir başka büyük indirimle kapatıyor: Remedy’nin müthiş Kontrolü. Paranormal aksiyon-macera oyununu ücretsiz olarak yakalamak için 17 Haziran saat 11:00’e kadar vaktiniz var.

Federal Kontrol Bürosu’nun genel merkezi olan şekil değiştiren Oldest House’u keşfederken Jesse Faden olarak oynuyorsunuz. Oldest House’un sırlarını keşfettikçe, Hiss olarak bilinen bir düşman ordusuna karşı savaşlarınıza yardımcı olacak telekinetik yetenekleri öğreneceksiniz.

Bizans’ın akıllara durgunluk veren anlatımı herkes için olmayabilir, ancak muhteşem görünüyor ve oynanış mükemmel. Bir duvardan parçalar koparmak ve onları düşmanlara savurmak asla eskimez ve keşfedilecek tonlarca alan var.

PlayStation Plus üyeleri bu yılın başlarında Control Ultimate Edition’ı talep edebilirken, Xbox Game Pass aboneleri şu anda oyuna ek ücret ödemeden erişebiliyor. Epic’in standart sürümü ücretsiz ve eğlenceli DLC, 17 Haziran’a kadar yüzde 50 indirimli. İki genişleme paketinin her biri 5 ABD dolarıdır ve her ikisinin de maliyeti 7,50 ABD dolarıdır.

Kontrol sizin için bir fincan çay gibi görünmüyorsa (en azından bunu talep edip denemekten zarar gelmez), Epic ayrıca oynaması ücretsiz açık dünya RPG Genshin Impact’i de öne çıkarıyor. Assassin’s Creed: Valhalla, Cyberpunk 2077, Death Stranding, Disco Elysium ve Hades dahil olmak üzere Mega Satış kapsamında büyük oyunlarda da harika fırsatlar var.

Bu arada Epic, önümüzdeki haftanın ücretsiz özelliklerini açıkladı. Hell is Other Demons adlı bir roguelite shooter ile birlikte, önümüzdeki Perşembe’den itibaren harika Overcooked 2’yi zilch için talep edebileceksiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Control Bu Hafta Epic Games Store’dan Ücretsiz İndirilebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor: Valve, ikinci Steam Next Fest’i düzenlemek için …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör