Ford, Üç Haftada 100 Bin Adet F-150 Lightning Ön Siparişi Aldı

blank
Ford, Üç Haftada 100 Bin Adet F-150 Lightning Ön Siparişi Aldı

İçerik: Ford, Üç Haftada 100 Bin Adet F-150 Lightning Ön Siparişi Aldı

Ford, Üç Haftada 100 Bin Adet F-150 Lightning Ön Siparişi Aldı:

Ford’un Maverick kamyonetini daha yeni öğrenmiş olsak da, CEO’su New York Times ile şirketin diğer yeni elektrikli kamyoneti hakkında konuşuyor. Görünüşe göre F-150 Lightning ön sipariş sayısı, elektrikli aracın ticari ve perakende müşteriler için resmi olarak piyasaya sürülmesinden yaklaşık üç hafta sonra, şimdiden 100.000’e ulaştı.

Karşılaştırıldığında, Tesla’nın Cybertruck’ı elektrikli araç için sadece beş gün içinde yaklaşık 250.000 ön sipariş aldı ve GMC’nin elektrikli Hummer’ı erken sürüm bir model için 10.000 ön sipariş aldı ve saatler içinde tükendi. Her iki kamyon da henüz mevcut değil, ancak SEMA’nın Araç Manzara Raporuna göre, Ford’un F-Serisi geçen yıl 787.000’den fazla kamyon sattı ve ABD’de yolda 16,1 milyon kamyon vardı. Hangi modellerin daha popüler olacağı bir kez gerçekten bunlardan herhangi birini alabilirseniz gelecek yıla kadar beklemeniz gerekecek.

Sportif bir crossover, tam elektrikli beygir ve daha ucuz hibrit arazi aracını piyasaya sürdükten sonra, CEO Jim Farley, elektrifikasyon için bir sonraki blokta Explorer SUV olduğunu söyledi. Explorer’ın hibrit bir versiyonu 2019’da bir gaz modeliyle aynı kapasiteye sahip olarak ortaya çıktı, ancak Lightning’in gücü göz önüne alındığında, ne kadar fazladan depolama ekleyebileceğini hayal etmek kolay.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ford, Üç Haftada 100 Bin Adet F-150 Lightning Ön Siparişi Aldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Tesla, Full Self Driving 10 Beta’yı Kullanıma Sunuyor

Tesla, Full Self Driving 10 Beta’yı Kullanıma Sunuyor:Tesla’nın son büyük Tam Kendi Kendine Sürüş beta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör