Hızlı ve Öfkeli, Rocket League’e Katılıyor

blank
Hızlı ve Öfkeli, Rocket League'e Katılıyor

İçerik: Hızlı ve Öfkeli, Rocket League’e Katılıyor

Hızlı ve Öfkeli, Rocket League’e Katılıyor:F9’un piyasaya sürülmesinden önce, Hızlı ve Öfkeli serisinden üç araba Rocket League’e doğru ilerliyor. Araç paketi, oyunun geçen yaz ücretsiz olarak oynanmasından bu yana eksik olan iki ikonik franchise favorisinin geri dönüşünü ve yaklaşmakta olan devam filminden çok önemli bir özel otomobilin ilk çıkışını içeriyor. Hayranlar bir kez daha Dominic Toretto’nun Dodge Charger’ını ve sevgili kardeşi Brian O’Conner’ın Nissan Skyline’ını bir tur için alabilecekler. Amerikan gücü ve mirası Japon sokak yarışçısının yanı sıra F9’un rokete bağlı Pontiac Fiero’su olacak.

blank

Bir sürü çıkartma içeren üç araçlık paketi 2400 Kredi karşılığında satın alabileceksiniz. Bireysel olarak, Charger veya Skyline’a zaten sahip olanlar için 1000 krediye veya 300 krediye mal olacaklar. Tabii ki, biraz Reggaeton olmadan Hızlı ve Öfkeli bir kutlama olmazdı. Bu nedenle, Rocket League, Anitta’nın Furiosa adlı yeni bir şarkısı ve yayınlandığında açıklanacak ek bir marş da dahil olmak üzere iki oyuncu marşı ekliyor.

Tüm güzellikler, 17 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında eşya mağazasında mevcut olacak. Bir freebie olarak, aşk kuşları O’Conner ve Mia Toretto arasındaki alışverişe bir selam olan “Tuna, No Crust” başlığı yeni araba paketleriyle birlikte sunulacak. Bu arada F9, 25 Haziran’da sinemalarda olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Hızlı ve Öfkeli, Rocket League’e Katılıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör