Netflix, En Son Animasyon Filmi Gundam’ı Yayınlıyor

blank
Netflix, En Son Animasyon Filmi Gundam'ı Yayınlıyor

İçerik: Netflix, En Son Animasyon Filmi Gundam’ı Yayınlıyor

Netflix, En Son Animasyon Filmi Gundam’ı Yayınlıyor:Netflix, uzun süredir devam eden anime mecha serisinin en son oyunu Mobile Suit Gundam Hathaway’in haklarını güvence altına aldı. Şirketin yakın zamanda duyurduğu canlı aksiyon Gundam uyarlamasıyla karıştırılmaması gereken bu film, Gundam’ın yaratıcısı Yoshiyuki Tomino tarafından kaleme alınan Hathaway’s Flash’ı uyarlayacak üç filmden ilki. Gundam’ın ana Universal Century zaman çizelgesinin hikayesini, 1988’deki Char’s Counterattack (ve daha yakın zamanda Gundam Unicorn) noktasından sonra sürdürüyor.

Başlıkta atıfta bulunulan Hathaway, Hathaway Noa’dır. Gundam’ın en sevilen karakterlerinden biri olan Bright Noa’nın oğlu Hathaway, UC zaman çizelgesinde ilk kez Char’s Counterattack ile ortaya çıktı. Burada, onun Dünya hükümetini reforme etmek isteyen bir gruba liderlik ettiğini görüyoruz. Kısacası, bu Gundam hayranlarının bir süredir sabırsızlıkla beklediği bir şey, özellikle de kaynak materyalin uyarlanmasının imkansız olduğu düşünüldüğünden.

Animasyon stüdyosu Sunrise başlangıçta filmi geçen Temmuz ayında Japonya’da yayınlamayı planlamıştı, ancak pandemi nedeniyle birçok kez erteledi. Devam eden Geeked Week etkinliği sırasında Netflix, “yakında geleceğini” söylemek dışında bir çıkış tarihi vermedi. Japonya’da film yarın sinemalarda.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix, En Son Animasyon Filmi Gundam’ı Yayınlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Amazon, Hollywood Stüdyosu MGM’yi 8,45 Milyar Dolara Satın Aldı

Amazon, Hollywood Stüdyosu MGM’yi 8,45 Milyar Dolara Satın Aldı: MGM, Some Like It Hot ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör