Overwatch’a Çapraz Oyun Desteği Geliyor

blank
Overwatch'a Çapraz Oyun Desteği Geliyor

İçerik: Overwatch’a Çapraz Oyun Desteği Geliyor

Overwatch’a Çapraz Oyun Desteği Geliyor:İlk çıkışından beş yıl sonra crossplay sonunda Overwatch’a geliyor. Blizzard yakında özelliği beta testine başlayacak ve oyunun mevcut olduğu tüm platformlarda (PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X ve Nintendo Switch) oyuncuların gruplaşıp birbirleriyle oynamasına izin verecek. Özelliği kullanmak için, henüz yoksa bir Battle.net hesabı oluşturmanız ve bunu Xbox, PSN veya Nintendo hesabınıza bağlamanız gerekir. Bu, Blizzard’ın artık, çapraz oyun desteğinden yararlanmayı planlayıp planlamadığınızı Overwatch oyuncularının yapmasını isteyeceği bir şey.

Unutulmaması gereken diğer bir şey de, bir sistemde kazandığınız koleksiyon içeriğinin başka bir platforma taşınmayacağıdır. Crossplay, Rekabetçi dışındaki tüm oyun modları için de çalışacaktır.

Blizzard, varsayılan olarak konsol oyuncularının yalnızca diğer konsol oyuncularıyla eşleştirileceğini söylüyor. PC’de insanlarla / insanlara karşı oynamalarının tek yolu, PC’deki diğer oyuncularla grup kurmalarıdır. Bu sistem, PC’deki fare/klavye oyuncularının yalnızca konsol lobilerine atlamasını ve daha hassas kontrolden faydalanmasını önlemek amacıyla Apex Legends gibi diğer çapraz oynama özellikli oyunlarda gördüğümüze benzer.

Stüdyo, bunu denge nedenleriyle yaptığını söylüyor. Son olarak, Blizzard yıl sonundan önce hesaplarını birbirine bağlayan herkese ücretsiz bir altın ganimet kutusu verecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Overwatch’a Çapraz Oyun Desteği Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör