Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor

blank
Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor

İçerik: Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor:Bülten savaşları kızışmaya devam ediyor. Alt yığın hızla büyüyor gibi görünüyor ve söylentiler, Facebook’un bu ay kendi platformunu çıkaracağını gösteriyor. Twitter, haber bülteni hizmeti Revue’yi satın aldığı Ocak ayında oyuna atladı. Yakında, Revue bültenine kaydolma düğmeleri profillerde görünecek.

Revue bülteni yayınlayan birinin profilini ziyaret ettiğinizde, birkaç dokunuş veya tıklama ile abone olabilirsiniz. Aboneliğinizi onayladıktan sonra Revue, haber bültenini Twitter hesabınıza bağlı e-posta adresine göndermeye başlayacaktır.

Revue, “Yazarlara büyüyen, etkileşime giren Twitter izleyicilerini haber bülteni abonelerine dönüştürmek için araçlar vermek istiyoruz” dedi. “Bu, yakında Revue haber bültenleri için mevcut olacak, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.” Twitter, Mashable’a abone ol düğmesinin önce web ve Android’deki profillere, biraz sonra da iOS’a geleceğini söyledi.

Hareket, Revue’yi bir bülten başlatmayı düşünen insanlar için, özellikle de zaten çok sayıda takipçisi olanlar için daha cazip bir seçenek haline getirebilir. Twitter, kamuoyundaki birçok insan için ana iletişim platformudur. Popüler bir kişinin profilinde bir Revue abone ol düğmesi görünüyorsa, ziyaretçilerin kaydolmasını isteyebilir.

Yazarlar Revue’da ücretsiz veya ücretli haber bültenleri yayınlayabilir. Twitter, ücretli haber bültenlerine aboneliklerde yüzde beş kesinti yapıyor – Substack ücretlerinin yarısı. Bu arada Facebook, bu hafta 2023’e kadar içerik oluşturucuların kazançlarından hiçbir kesinti yapmayacağını söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Adobe Lightroom Apple M1 İşlemcisi İçin Güncellendi

Adobe Lightroom Apple M1 İşlemcisi İçin Güncellendi: Adobe, Lightroom, Illustrator ve InDesign gibi Creative Cloud …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör