Facebook Messenger Yeni Temalarla Güncelleniyor

blank
Facebook Messenger Yeni Temalarla Güncelleniyor

İçerik: Facebook Messenger Yeni Temalarla Güncelleniyor

Facebook Messenger Yeni Temalarla Güncelleniyor:

Facebook Messenger, mobil uygulaması için bir güncellemede üç yeni özellik alıyor. Yeni özellikler arasında üç yeni sohbet teması, bir hızlı yanıt çubuğu, QR kod tarama ve ödeme bağlantıları yer alıyor. Güncelleme, Android ve iOS uygulamaları için kullanıma sunulacak. Sosyal medya devi, QR kodu ve ödeme bağlantıları seçeneğinin şu an itibariyle ABD’deki uygulama kullanıcıları için kullanıma sunulduğunu belirtti. Yeni temalar hem Messenger’da hem de Instagram’da mevcut olacak.

Messenger güncellemesi 10 Haziran’da Facebook’un blogunda duyuruldu. Mesajlaşma uygulaması güncellemesi Olivia Rodrigo, Hızlı ve Öfkeli 9 (F9) ve Dünya Okyanuslar Günü kutlamalarında üç yeni tema getiriyor. Olivia Rodrigo’nun teması, 21 Mayıs’ta yayınlanan ilk albümü Sour’u işaret ediyor. F9 teması, Hızlı ve Öfkeli serisinin 20. yılını kutlamak için yayınlandı. 8 Haziran’da kutlanan Dünya Okyanuslar Günü teması, sürdürülebilirliği teşvik ederken aynı zamanda dünyadaki okyanusları sanal olarak keşfetmenize izin veriyor.

Messenger’da medya görüntüleyicinin altına bir hızlı yanıt çubuğu eklendi. Kullanıcılar, medyayı yanıtlamak için ana sohbete dönmek zorunda kalmadan tam ekran modunda görüntülerken görüntü veya videoyu yanıtlayabilir. Kullanıcılar daha sonra ana sohbet kutusuna dönmek için medyayı yukarı kaydırabilir.

Ek olarak, ABD’deki kullanıcılar şu andan itibaren Facebook Pay aracılığıyla ödeme gönderip alabilirler. Kullanıcılar, Facebook’ta birbirleriyle bağlantılı olmasalar bile bu işlemleri herkesle yapabilirler. Kullanıcılar, Ayarlar > Facebook Pay’e giderek ödeme bağlantılarına veya QR koduna erişebilir. Daha sonra ödeme bağlantılarını paylaşabilir veya arkadaşlarından para göndermek ve almak için QR kodunu gösterebilirler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Facebook Messenger Yeni Temalarla Güncelleniyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör