Netflix’in League of Legends Fragmanı Yayınlandı

blank
Netflix'in League of Legends Fragmanı Yayınlandı

İçerik: Netflix’in League of Legends Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in League of Legends Fragmanı Yayınlandı:

Bir süredir Riot’un hit oyunu League of Legends’a dayanan ilk animasyon gösterisini bekliyorduk. Bu yılın başlarında bir prömiyer tarihi (ve teaser) aldıktan sonra, nihayet Netflix serisi için Arcane adlı ilk genişletilmiş fragmanımızı görüyoruz. Klip, GeekedWeek’in bir parçası olarak Netflix Geeked Twitter hesabına gönderildi ve gösterinin merkezinde yer alacak silah sapan karakteri Jinx’e odaklanıyor.

Video, Jinx’in yerde bir çeşit çetele ve kırık gereç gördüğü kasvetli, harap bir yapıya girmesiyle başlıyor. Flashback’ler, duygusal atmosfer bir doruğa doğru yükselirken kız kardeşi Vi ile etkileşimlerinin küçük parçalarının yanı sıra, bir yumruk ayarıyla öfkeli bir şekilde eğitimini gösteriyor. Süper güçlü yumruk hareketine rağmen, öfkeli transından çıkıyor ve lider panosunda Vi’nin hemen altında ikinci sırada yer aldığını görüyor. Netflix Geeked tweet’i de “Küçük kardeş rekabeti gibisi yok” diyor, bu da Jinx ve kız kardeşi arasındaki bu ilişkinin arsanın merkezinde olacağını gösteriyor.

Netflix daha önce Arcane’nin Jinx’in geldiği “Ütopik Piltover bölgesi ve Zaun’un ezilen yeraltında” geçeceğini söylemişti. Gösteri, “iki ikonik Lig şampiyonunun kökenlerini ve onları parçalayacak gücü” takip edecek.

Seriden ne bekleyeceğimiz ve popüler MOBA oyunundan başka hangi karakterlerin ortaya çıkabileceği konusunda henüz daha fazlasını göremedik. Arcane bu sonbaharda Netflix’te yayınlanacak, bu yüzden önümüzdeki aylarda Riot ve Netflix’ten daha fazla fragman görmemiz muhtemel.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix’in League of Legends Fragmanı Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör