Netflix’in Resident Evil: Infinite Darkness’ın Videosu Yayınlandı

blank
Netflix'in Resident Evil: Infinite Darkness'ın Videosu Yayınlandı

İçerik: Netflix’in Resident Evil: Infinite Darkness’ın Videosu Yayınlandı

Netflix’in ‘Resident Evil: Infinite Darkness’ın Videosu Yayınlandı:Netflix, Resident Evil: Infinite Darkness ile alay etmeyi bitirmedi. CG animesinin hizmete girmesinden bir aydan kısa bir süre önce, yayın devi, Jason ve ABD Ordusu Çılgın Köpeklerine odaklanan açılış sahnesini yayınladı. Üç dakikalık video, dizinin konusu hakkında size sağlam bir fikir vermek için yeterli olmayacak, ancak bir helikopterdeki Mad Dogs’u ve uzaktan düşen başka bir helikopteri gösteriyor. Jason ve ekibi daha sonra emirlere karşı gelmeye ve kazadan kurtulanları kurtarmak için yerel Penamstan askerlerini savaşa sokmaya karar verdi.

Açılış önizlemesi hikayenin başlarında dursa da, Netflix önceki bir sürümde dizinin ne hakkında olduğunu zaten açıkladı. Mad Dogs’un kurtarmak istediği özel kuvvetler zaten ölmüştü, ancak ekip onların garip şekillerde hareket ettiğini gördü. Ancak kaçmayı başardılar ve Jason, Leon S. Kennedy ile birlikte ABD federal ajanı olmaya devam etti.

Olaydan altı yıl sonra, Jason ve Leon, çok gizli bir Beyaz Saray dosyasındaki bir hack olayını soruşturmanın ortasındaydılar – daha sonra Şanghay’daki bir biyoloji laboratuvarıyla ilgili olduğu anlaşıldı – ışıklar aniden söndü ve bir zombi sürüsü ortaya çıkmak. Bu arada, Penamstan’da Claire Redfield, Penamstan iç savaşı sırasında yapılan korkunç bir deneyin kanıtlarını keşfeder.

Resident Evil: Infinite Darkness, 8 Temmuz’da Netflix’te prömiyer yapacak. Dizide, 2019’da çıkan Resident Evil 2’nin yeniden çevriminden Leon ve Claire rollerini yeniden canlandıracak olan Nick Apostolides ve Stephanie Panisello’nun sesleri yer alacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix’in Resident Evil: Infinite Darkness’ın Videosu Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü

Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü: Artık bir sonraki Matrix filminin küçük, rastgele kliplerini izlemekle …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör