Renault Megane E-Tech Elektrikli Modeli Bu Yaz Yollara Çıkacak

blank
Renault Megane E-Tech Elektrikli Modeli Bu Yaz Yollara Çıkacak

İçerik: Renault Megane E-Tech Elektrikli Modeli Bu Yaz Yollara Çıkacak

Renault Megane E-Tech Elektrikli Modeli Bu Yaz Yollara Çıkacak: Renault mühendisleri bu yaz 30 adet ön üretim Megane E-Tech Electric modeliyle yollara çıkacak. Sıfır emisyon yolunda önemli bir kilometre taşı olan Renault eWays etkinliklerinde gösterilen Megane eVision, Renault’nun C segmentinde elektrikli araçlara yönelik ilk adımını müjdeledi. Konseptten Megane E-Tech Electric modeline dönüştürülen otomobil ile Renault, A segmentinde Twingo E-Tech Electric ve B segmentinde en çok satan Zoe’den oluşan elektrikli binek otomobil yelpazesini güçlendiriyor.

CMF-EV platformunda üretilen tamamen yeni Megane E-Tech Electric, 160kw (217hp) elektrik motoruna ve WLTP verilerine göre 60km’ye kadar sürüş menzili sağlayan 450kwh akü paketine sahip. MeganE (“megan e” olarak telaffuz edilir) olarak da adlandırılan otomobil, son siluetinde görücüye çıkarken, Renault mühendisleri bu yaz yollarda 30 adet üretim öncesi otomobil kullanacak.

Douai fabrikasında üretilen tüm üretim öncesi otomobiller özel bir Renault Design desenine sahip olacak. Yeni ve ikonik Renault logosunun çizgilerinden oluşan bu tasarım göz kamaştırıcı bir kamuflaj yaratıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Renault Megane E-Tech Elektrikli Modeli Bu Yaz Yollara Çıkacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Toyota, İtalya Sardinya Rallisi’nde İlk İki Sırayı Aldı

Toyota, İtalya Sardinya Rallisi’nde İlk İki Sırayı Aldı: Ogier İtalya’da birinci olurken, takım arkadaşı Elfyn …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör