Star Wars: Jedi Fallen Order’a Ücretsiz Güncelleme Geliyor

blank
Star Wars: Jedi Fallen Order'a Ücretsiz Güncelleme Geliyor

İçerik: Star Wars: Jedi Fallen Order’a Ücretsiz Güncelleme Geliyor

Star Wars: Jedi Fallen Order’a Ücretsiz Güncelleme Geliyor:

EA ve Respawn’dan çok önceden haber vermeden, Star Wars Jedi: Fallen Order’ın PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sürümleri artık mevcut. Oyunu PlayStation 4 veya Xbox One’da satın aldıysanız, aynı konsol ailesinde (Japonya hariç) mevcut nesil sürüme ücretsiz yükseltme alırsınız.

Bu yükseltmeyle ilgili güzel bir şey, Xbox One veya PS4’te Jedi: Fallen Order’ın fiziksel bir kopyasını satın almış olsanız ve Xbox Series S veya yalnızca dijital PS5’iniz olsa bile yine de alacaksınız. Yeni sürüme erişmek için EA ile iletişime geçmeniz ve satın alma kanıtı sağlamanız gerekir. Şimdiye kadar pek çok yayıncı veya geliştirici benzer bir ücretsiz yükseltme seçeneği sunmadı.

Jedi: Fallen Order’ın mevcut nesil sürümü, daha yüksek çözünürlüklü varlıklar ve dokular ile 4K HDR çözünürlüğü içerir. Çok daha hızlı yükleme süreleri ve saniyede 60 kare daha iyi performans bekleyebilirsiniz. EA ve Respawn, geriye dönük uyumluluk yoluyla PS5 ve Xbox Series X/S’de son nesil sürümü oynayanlar için Ocak ayında 60 fps’yi etkinleştirdi.

PS5 ve Xbox Series X’te oyunu 1440p’de 60 fps’de performans modunda çalıştırmayı tercih edebilirsiniz. Performans modu kapalıyken 4K’da 30 fps’de oynayabilirsiniz. Xbox Series S’de performans, 60 fps’de 1080p’ye kilitlenir.

Kayıt verileriniz, Xbox One sürümünden mevcut nesile otomatik olarak aktarılmalıdır. PS5’te verileri manuel olarak aktarmanız gerekir. PS4 verilerini sistem depolama alanınızda bulunduktan sonra (PS4 sürümünü PS5’te oynatmaktan veya bulut depolama veya bir USB sürücü aracılığıyla aktarmaktan), PS4 Sistemini İçe Aktarma Verilerini Kaydet seçeneğini belirleyebilirsiniz. Bu can sıkıcı, ama neyse ki aşırı karmaşık değil. Tasarrufunuzu ilgili eski sistemden mevcut nesil bir sisteme aktarırsanız, zaten kazandığınız Jedi: Fallen Order başarımlarının ve kupaların kilidini açacaksınız.

Yükseltmenin yanı sıra EA ve Respawn, 20 milyondan fazla kişinin tüm platformlarda ve hizmetlerde Star Wars: Jedi Fallen Order oynadığını duyurdu. Konsollarla birlikte PC ve Google Stadia’da mevcuttur.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Star Wars: Jedi Fallen Order’a Ücretsiz Güncelleme Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor: Valve, ikinci Steam Next Fest’i düzenlemek için …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör