Volkswagen Otonom Sürüş Özelliği İçin Saatlik Abonelik Planlıyor

blank
Volkswagen Otonom Sürüş Özelliği İçin Saatlik Abonelik Planlıyor

İçerik: Volkswagen Otonom Sürüş Özelliği İçin Saatlik Abonelik Planlıyor

Volkswagen Otonom Sürüş Özelliği İçin Saatlik Abonelik Planlıyor:

Alman otomobil üreticisi Volkswagen, otonom araçlarında yolculardan saatlik ücret alacak bir hizmet düşünüyor. Örneğin, uzun bir yolculuk sırasında aracınızı örneğin üç saat kullanmak istemiyorsanız, kendi kendine sürüş özelliğini tercih edebilir ve bunun için ödeme yapabilirsiniz. Volkswagen, daha küçük bir alanda e-mobilite için daha fazla alan sunan modüler bir elektrikli otomobil platformu olan MEB’e dayalı araçları için ilk abonelik planını başlatmayı planlıyor. Volkswagen yönetim kurulu üyesi Thomas Ulbrich’e göre, Volkswagen’in kendi kendine sürüş özellikleri hazır olduğunda, hizmeti gelecek yılın ikinci çeyreğine kadar başlatmayı umuyor.

Ulbrich, Alman Die Welt gazetesine verdiği röportajda, Volkswagen’in saatlik/günlük abonelik planları ile diğer müttefik hizmetleri sunmayı planladığını söyledi. Araç şarj molası 15 dakika kadar sürse bile yolcular araçlarda video oyunları oynayabilir.

Yeni fikir, giderek daha fazla şirket e-mobilite kervanına atlarken, otomobil devi için gerçek bir para üreticisi olabilir. Bu fikir, otomobil endüstrisinin kendileri için yeni gelir akışları bulmak için teknolojiyi kullanma arayışının bir parçasıdır. O zaman şu soru ortaya çıkıyor: İnsanlar arabalarında kendi kendine sürüş özelliği için saat başına ödeme yapmak isterler mi?

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Volkswagen Otonom Sürüş Özelliği İçin Saatlik Abonelik Planlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör