3 Ağustos Galaxy Unpacked Etkinliğinde Yeni Fold 3 Tanıtılabilir

blank
3 Ağustos Galaxy Unpacked Etkinliğinde Yeni Fold 3 Tanıtılabilir

İçerik: 3 Ağustos Galaxy Unpacked Etkinliğinde Yeni Fold 3 Tanıtılabilir

3 Ağustos Galaxy Unpacked Etkinliğinde Yeni Fold 3 Tanıtılabilir:

Yeni sızıntılara göre Samsung Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch Active 4, 3 Ağustos’taki Galaxy Unpacked etkinliğinde piyasaya sürülebilir. Samsung, Galaxy S21 serisinin lansmanının yapıldığı Galaxy Unpacked etkinliğinde bu yıl için katlanabilir telefonlarını tanıtmadı. Ancak şirketin önümüzdeki aylarda büyük ölçüde yeni katlanabilir telefonlar ve akıllı saatler piyasaya sürmesi bekleniyor. Yeni sızıntılar, Samsung’un bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliği, piyasaya sürülebilecek ürünler ve bunların ne zaman gönderilmeye başlayabileceği hakkında ayrıntılar sunuyor.

Tipster Max Weinbach, Samsung’un bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğine 3 Ağustos’ta ev sahipliği yapacağını sızdırdı. Etkinlikte, Güney Koreli devin Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 katlanabilir telefonlarını piyasaya sürmesi bekleniyor. Ek olarak, şirket Samsung Galaxy Watch 4 ve Samsung Galaxy Watch Active 4’ü de tanıtabilir. Ek olarak, YouTuber Jon Prosser, Galaxy Watch 4 serisinin lansmandan bir hafta sonra yani 11 Ağustos’ta gönderilmeye başlayacağını iddia ediyor. 3 ve Galaxy Z Flip 3, büyük olasılıkla lansman etkinliğinden üç hafta sonra, yani 27 Ağustos’tan itibaren gönderilmeye başlayacak.

Prosser ayrıca Samsung Galaxy Watch 4’ün 42mm ve 46mm boyutlarında geleceğini, Samsung Galaxy Watch Active 4’ün ise 40mm ve 44mm boyutlarında geleceğini iddia ediyor.

Geçmişteki sızıntılar, Samsung Galaxy Z Fold 3’ün ekran altı kameralı ilk katlanabilir akıllı telefon olabileceğini gösteriyor. Samsung’un yaklaşmakta olan katlanabilir akıllı telefonu da hibrit S Pen desteğine sahip olabilir. Yeni kalemin ekrana zarar vermemek için keskin bir uca sahip olmadığı ve ekran, menteşe ve çerçevelerdeki zırh koruması nedeniyle dahili ekranın kolayca çizilmeyebileceği söyleniyor. Ek koruma için dış gövde Corning Gorilla Glass Victus ile sarılabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 3 Ağustos Galaxy Unpacked Etkinliğinde Yeni Fold 3 Tanıtılabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı: Samsung, en yeni ASUS dizüstü bilgisayarlarda kullanılacak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör